منو سایت

۲۱ ابزار تأیید بازخورد رایگان (تحلیل بازخورد سئو)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
۲۱ ابزار تأیید بازخورد رایگان (تحلیل بازخورد سئو)

در این صفحه فهرست کاملی از ابزارهای تأیید بازخورد رایگان را دریافت خواهید کرد.

درست است.

در زیر 21 ابزار تجزیه و تحلیل بازخورد رایگان وجود دارد که برای استفاده از نرم افزار تأیید پیوند ورودی خود نیازی به هیچ هزینه ای ندارند.

اگر می‌خواهید نمایه بازخورد وب‌سایت خود یا سایت رقیب را از نظر تعداد دامنه‌های ارجاع‌دهنده به یک URL خاص، و همچنین متن ثابت و نسبت dofollow به nofollow اسکن کنید، این لیست از ابزارهای تأیید بک‌لینک رایگان وب‌سایت شما را بررسی می‌کند. پوشیده شده است.

با خیال راحت همه آنها را امتحان کنید تا داده ها و بینش های مرتبطی را به دست آورید که می توانید از آنها برای ایجاد پیوندها و بهبود رتبه بندی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای وب سایت یا سایت مشتری خود استفاده کنید.

ابزارهای تأیید بازخورد رایگان

ابزارهای تأیید بازخورد رایگان

1. کنسول جستجوی گوگل

لینک: https://search.google.com/search-console/

کنسول جستجوی گوگل بهترین ابزار گوگل برای بررسی بک لینک ها با دقیق ترین داده ها است که خزنده موتور جستجو برای وب سایت شما ایندکس می کند. این ابزار جستجوگر بک لینک رایگان باید توسط هر صاحب وب سایت و متخصص سئو استفاده شود.

تنها نقطه ضعف این تحلیلگر این است که نمی‌توانید لینک‌ها را برای دامنه‌هایی که کنترل نمی‌کنید بررسی کنید، و مانند سایر ابزارهای ممیزی بک لینک که در زیر فهرست شده‌اند، تک تک لینک‌هایی را که به وب‌سایت شما اشاره می‌کنند، در نظر نمی‌گیرد.

2. Ubersuggest Feedback Analyzer

لینک: https://app.neilpatel.com/en/seo_analyzer/backlinks

Ubersuggest یک ابزار تجزیه و تحلیل بازخورد رایگان دارد که می توانید علاوه بر سایر نرم افزارهای سئو مانند تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل ترافیک، ردیابی رتبه و ممیزی وب سایت از آن استفاده کنید.

3. Ahrefs Backlink Checker

لینک: https://ahrefs.com/backlink-checker

می توانید ابزار ممیزی بک لینک رایگان Ahrefs را امتحان کنید تا نگاهی اجمالی به برنامه تحلیل لینک در سطح جهانی آن داشته باشید. این یکی از بهترین ابزارهای SEO است که توسط متخصصان بازاریابی دیجیتال استفاده می شود.

4. Semrush Backlink Audit

لینک: https://www.semrush.com/analytics/backlinks/

Semrush ابزار محبوب دیگری برای بررسی بک لینک به وب سایت هایی است که رقیب Ahrefs است. می توانید با ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید، آن را امتحان کنید تا 10 درخواست رایگان دریافت کنید.

5. SEO SpyGlass

لینک: https://www.link-assistant.com/seo-spyglass/

SEO SpyGlass توسط SEO Powersuite داده های رایگان برای کاربران جدید دارد. برای دسترسی به این ابزار تأیید پیوند، فقط آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

6. سئوبیلیتی

لینک: https://www.seobility.net/en/backlinkchecker/

Seobility به شما 3 ممیزی بازخورد در روز بدون ثبت نام می دهد.

7. SEO Profiler

لینک: https://www.seoprofiler.com/seo/link-analysis

SEO Profiler مجموعه کاملی از ابزارهای SEO است که به شما کمک می کند تا رتبه های بالاتری در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کنید. این یکی از بهترین ابزارهای رایگان تأیید بک لینک است که امروزه می توانید با پایگاه داده ای از پیوندها با بیش از 102 میلیارد پیوند استفاده کنید.

8. Moz Link Explorer

لینک: https://moz.com/link-explorer

Moz با بیش از 40 تریلیون لینک در پایگاه داده خود به عنوان بهترین در جهان برای بررسی بک لینک ها رتبه بندی شده است. این یکی از بهترین نرم افزارهایی است که توسط کارشناسان سئو مورد استفاده قرار می گیرد و ابزار Link Explorer نقش مهمی در ممیزی بازخورد دارد که نتایج را برای اعتبار صفحه و اعتبار دامنه در نظر می گیرد.

9. ابزار بررسی سئو

لینک: https://www.seoreviewtools.com/valuable-backlinks-checker/

SEO Review Tools یکی از آن ابزارهای تحلیل بک لینک رایگان است که باور نمی کنید در اینترنت وجود داشته باشد. استفاده از آن صفر است و تنها چیزی که از سازنده لازم است این است که برای ادامه کار به پروژه کمک مالی کند.

10. RankWatch

لینک: https://www.rankwatch.com/backlinks/

RankWatch یکی دیگر از تست های خوب بازخورد گوگل برای تجزیه و تحلیل وب سایت شما و رقبای برتر شما است. می‌توانید به دامنه‌های ارجاع‌دهنده، متن‌های لنگر، پیوندهای dofollow در مقابل nofollow و موارد دیگر دسترسی فوری داشته باشید.

11. MajesticLink: https://majestic.com/backlink-checker

Majestic یک سرویس تایید بک لینک وب سایت را در سال 2008 راه اندازی کرد و در صنعت سئو به دلیل توسعه نتایج سئو Trust Flow و Citation Flow که به معیاری برای متخصصان سئو در سراسر جهان تبدیل شده است، به خوبی شناخته شده است. امروز این ابزار متخصص خبره را به صورت رایگان امتحان کنید.

12. به بازخوردها توجه کنید

لینک: https://monitorbacklinks.com/seo-tools/backlink-checker

مانیتور بک لینک‌ها تخمین‌هایی از اعتماد و جریان استناد Majestic و همچنین وضعیت پیوند و متن لنگر را در جدولی آسان برای خواندن نمایش می‌دهد.

13. داغ

لینک: https://www.thehoth.com/backlinks-checker/

ابزار حسابرسی بازخورد Hoth توسط Semrush طراحی شده است. این بدان معناست که می توانید بدون نیاز به ثبت نام در حساب کاربری، گزارشی سریع دریافت کنید.

14. ابزارهای سئو کوچک

لینک: https://smallseotools.com/backlink-checker/

وب سایت Small SEO Tools با تبلیغات بارگذاری شده است. با این حال، هنوز یک ابزار سریع و آسان برای دریافت اطلاعات بازخورد رایگان است. شما همچنین می توانید یک گزارش اکسل را دانلود کنید و گزارش را به صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید.

15. ابزار وب مستر بینگ

لینک: https://www.bing.com/webmasters/

ing Webmaster Tools شبیه به کنسول جستجوی گوگل است، اما داده ها را فقط برای فهرست رتبه بندی آن ارائه می دهد. به عنوان یکی از 10 موتور جستجوی برتر جهان، باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید تا پیوندهای موجود در وب سایت بینگ خود را دنبال کنید.

16. جستجوگر سئوی وب سایت

لینک: https://websiteseochecker.com/backlink-checker/

جستجوگر سئوی وب سایت بسیار شبیه به ابزارهای کوچک سئو در بالا است. این یک رابط کاربری اولیه دارد، اما تبلیغات بسیار کمتری دارد.

17. سایت را بررسی کنید

لینک: https://sitechecker.pro/backlinks-checker/

Sitechecker یکی از تنها ابزارهای تجزیه و تحلیل بک لینک رایگان است که به شما امکان می دهد تمام صفحات را در یک دامنه یا URL دقیق بررسی کنید.

18. برنامه زمانبندی اتصالات

لینک: https://linkgraph.io/free-backlink-analysis/

Link Graph به شما امکان می دهد پروفایل های پیوند را به طور عمیق ارزیابی و مقایسه کنید. از آن برای تجزیه و تحلیل سریع رقبای خود یا یافتن پیوندهای سمی که به سایت شما اشاره می کنند برای حذف استفاده کنید.

19. SEOJet

لینک: https://seojet.net/backlinks-checker.php

SEOJet مشابه Sitchecker بالا است و به شما امکان می دهد بیشتر از همه بازخوردهایی که به یک دامنه اشاره می کنند تجزیه و تحلیل کنید. شما همچنین می توانید فقط زیر دامنه ها یا URL های دقیق را بررسی کنید.

20. جستجوگر بک لینک رتبه بندی SE

لینک: https://seranking.com/backlink-checker.html

رتبه بندی SE برای پاسخگویی به نیازهای هر پروژه، در هر سطح و برای هر بودجه طراحی شده است. می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید تا لیستی از بهترین پیوندها برای یک دامنه خاص با یا بدون ساب دامنه و URL های دقیق را دریافت کنید.

21. LXR Marketplace

پیوند: https://lxrmarketplace.com/seo-inbound-link-checker-tool.html

LXR Marketplace آخرین ابزار تجزیه و تحلیل بازخورد در این لیست است و ممیزی کامل از نمایه بازخورد شما را بدون ثبت نام یا هزینه ارائه می دهد.

خلاصه رایگان ابزارهای تحلیل بازخورد

خلاصه ابزارهای تأیید بازخورد رایگان

امیدوارم از این فهرست ابزارهای تأیید بازخورد رایگان لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از ابزارهای تجزیه و تحلیل بازخورد رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ممیزی وب سایت بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک استفاده کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که بهترین ابزار برای بررسی بک لینک‌ها به یک وب‌سایت معمولاً آن‌هایی هستند که برای استفاده از این سرویس هزینه دریافت می‌کنند، زیرا به شما امکان دسترسی به میلیاردها داده پیوند برای اهداف سئو را می‌دهند.

شما می توانید از این ابزارهای تحلیلگر بازخورد لیست شده در بالا به صورت رایگان استفاده کنید، اما همچنین به ارتقای یکی از آنها برای دریافت عمیق ترین و دقیق ترین اطلاعات نمایه بازخورد در وب سایت خود فکر کنید.

انتشار 21 ابزار رایگان برای بررسی بک لینک ها (تحلیل بازخورد SEO) برای اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.