منو سایت

  • خانه
  • آموزش سئو
  • چگونه از قدرت جامعه سئو برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم

چگونه از قدرت جامعه سئو برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
چگونه از قدرت جامعه سئو برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم

فریلنسر بودن یا مدیر وب سایت حضور خود در وب می تواند برای بسیاری از ما احساس تنهایی کند.

عدم وجود تیم همتایان برای رد ایده ها، دریافت مشاوره / کمک و از همه مهمتر صحبت کردن با (یا تا!)، روز کاری را کمی سخت تر می کند از آنچه که باید باشد.

این داستان شخصی من در مورد سفری است که با یک وب سایت نادیده گرفته شده شروع شد و به آن منتهی شد کشف یک جامعه سئو غنی.

اگر به تازگی شروع به کار در سئو کرده اید و از عدم نتیجه ناامید شده اید، فقط بدانید که همه ما از صفر شروع کردیم. صفر بازدید کننده وب سایت، صفر دوست در توییتر، صفر منشن در وبلاگ های دیگران. همه چیز به صفر رسید!

با این حال، همانطور که از داستان من خواهید آموخت، یک راز ساده برای موفقیت وجود دارد.

با برداشتن قدم های کوچک می توانید به نتایج شگفت انگیزی دست یابید که در یک سال به گذشته نگاه خواهید کرد و خواهید دید چقدر به هم متصل هستید و از آنچه تصور می کنید در مورد سئو اطلاعات بیشتری دارید در ابتدای سفر خودتان

به عنوان متخصصان سئو همیشه یاد می گیریم و به عنوان مدیران وب سایت، جامعه می تواند یک چیز قدرتمند باشد.

چگونه می توان از قدرت جامعه سئو برای موفقیت بیشتر از هیلاری کوین استفاده کرد

از پادکست های SEO بیاموزید

با یک وبلاگ متروکه به دلیل اولویت‌بندی مشتری، حساب‌های کسب‌وکار رسانه‌های اجتماعی خودم خوش شانس بودند که به‌روزرسانی ماهانه را مشاهده کردند و راه طولانی بدون کافه در مقابلم داشتم تا کارهای روزمره‌ام را در سال ۲۰۲۰/۲۱ انجام دهم.

من فعالانه به دنبال یک جامعه دیجیتال مارکتینگ و سئو شدم. چیزی که من کشف کردم این بود و خیلی چیزهای دیگر.

اولین کشف من، پادکستی به نام “ساعت بازاریابی“، یک پادکست خبری دیجیتال مارکتینگ که نه تنها پوشش می دهد Google Organic Newsبلکه اخبار پولی از Google Ad (و جملات حماسی!) و اخبار رسانه‌های اجتماعی، همگی توسط پادکست‌هایی ارائه می‌شوند که بیشترین تلاش را برای ارائه بهترین ارزش به شنوندگان دارند.

در یک نقطه آنها مجبور شدند کانال های یوتیوب را جابجا کنند و من به یاد دارم که 85 مشترک زیر را تماشا کردم و فکر کردم چگونه مردم در مورد آن نمی دانند?

بنابراین من همانی شدم که آنها می گویند “شنونده قدرتمند‘. من از پادکست دفاع کردم و در عوض از من دفاع کردند، از جمله پست های وبلاگ من زمان و تلاش زیادی برای پادکست از وبلاگ احیا شده خود صرف کردم، توییت کردن مجدد پست های من و آنها کار دیگری کردند (با تشکر از گرگ فین!)آنها من را دریافت کردند دعوت به باشگاه که در زیر بررسی خواهم کرد.

حتی داشتم توییتی که در مجله موتورهای جستجو به عنوان بخشی از “انتخاب هفته” آنها نمایش داده شد!

مقاله ای در دفتر خاطرات جامعه SEO که هیلاری کوئین را نشان می دهد

به بعضی از حرفام گوش کن بهترین پادکست های سئو در زیر و امیدوارم شما هم به اندازه من از آنها استفاده کنید. مطمئن باش واقعا با پادکسترهایی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید!! در تجربه من، آنها بسیار مقرون به صرفه هستند، چت کردن با آنها بسیار سرگرم کننده است و واقعاً آنجا هستند کمک و ایجاد جامعه.

5 پادکست برتر SEO

  • بازاریابی ساعت ای
  • پادکست Azeem Digital می پرسد
  • لبه شبکه
  • جستجو در رکورد
  • موتور جستجو میز گرد RustyBrick بری شوارتز

سئو انجمن توییتر

همانطور که اشاره کردم، من به سختی در رسانه های اجتماعی در مورد کسب و کار خودم پست نمی گذاشتم، و این شامل توییتر نیز می شد. به شرمندگی من اکنونمن در واقع ارزش را در توییتر ندیدم (عجیب!).

دلم برای بیشتر دوتا تنگ شده بود دانش و جامعه چون در آنجا فعال نیست. اکنون من کاملاً معتقدم که توییتر چنین است شبکه اجتماعی شماره یک برای سئو فریلنسرها و صاحبان وب سایت برای ارتباط با همکاران، خواه خوداشتغال یا داخلی.

فعالیت توییتر جامعه SEO برای هیلاری کوین

چرا این هیلاری است؟ تو پرسیدی.

خوب، سئو در توییتر برای به اشتراک گذاری موارد، ناهنجاری های داده، ایجاد وبلاگ ها و تغییرات سند در SERP گوگل رایگان است، در واقع حتی برای دفع گوگل در صورت نیاز استفاده می شود. قدرت در اعداد وجود دارد و بهینه سازها عاشق توییتر هستند. شما می توانید من را جزو آنها بشمارید اکنون.

از جان مولر، یک مهندس جستجو که برای گوگل کار می کند، سایت را به صورت زنده میزبانی می کند و اغلب به توییت ها / سوالات پاسخ می دهد، تا بری شوارتز، به نظر حقیر من. کارشناس پیشرو بین المللی سئوکه با پشتکار تمام اخبار مربوط به به روز رسانی الگوریتم و سایر موارد را در اختیار ما قرار می دهد، همه متخصصان سئو در بین آنها وجود دارد.

شما می خواهید کسی را پیدا کنید که متخصص در پانل های دانشملاقات جیسون بارنارد (@jasonmbarnard). شما می خواهید کسی را پیدا کنید که سخاوتمندانه اشتراک گذاری کند موارد واقعی با مشتریانملاقات لیلی ری (@lilyraynyc).

در نتیجه مستقیم فعالیت بیشتر در توییتر، اکنون می بینم چرخ فلک توییت ها هنگامی که نام شرکت من در گوگل جستجو می شود – “Proximo Web Design”. فقط یک جایزه دیگر برای افزودن به تلاشی که در حال حاضر غنی شده است، من نام تجاری SERP بهبود یافته است.

نام تجاری SERP برای طراحی وب پروکسیمو

مال خودم را به تو می دهم 5 حساب برتر توییتر برای دنبال کردن به عنوان SEO در زیر، اما به طور بالقوه صدها و حتی هزاران پیوند وجود دارد که می توانید در اطراف یک موضوع در آنجا ایجاد کنید.

5 اکانت برتر انجمن SEO در توییتر

نحوه استفاده از صدای اجتماعی برای ایجاد جامعه سئو

همانطور که قبلاً اشاره کردم، در مورد Clubhouse، یک برنامه صوتی اجتماعی از طریق پادکست Marketing O’Clock شنیدم. در آن زمان، Clubhouse فقط با دعوت نامه بود و یکی از اعضای تیم آنها با مهربانی برای من دعوت نامه فرستاد.

من بلافاصله گروهی از متخصصان سئو از سراسر جهان را پیدا کردمچه کسی اتاق پرسش و پاسخ را در آنجا نگه می دارد و به سؤالات صاحبان مشاغل کوچک در مورد SEO پاسخ می دهد. SEO چیست، چرا طرح من در SERP نشان داده نمی شود؟ این یک آزمون واقعی دانش زمان واقعی بود.

من شروع به پیوستن به یک اتاق هفتگی کردم که هر بار 100 شنونده را جذب می کرد، بسیاری از آنها برای پرسیدن سؤال روی صحنه می آمدند و متوجه شدم که من واقعاً دانش زیادی داشتمبا توجه به اینکه از سال 2007 در این منطقه کار می کنم، برای من جای تعجب نیست.

که یادآور رابطه دیگری است که من ایجاد کردم، Aoife O’Brien، یک پادکست ایرلندی (پادکست شادتر در محل کار) که در مورد سندرم فریبکار صحبت می کند. زمانی که شروع به آزمایش و درک عمق دانشی که در طول سال ها به دست آورده اید، داشتن یک سندروم فریبکار دشوار است. پاسخ دادن به ده ها سوال در هفته، از مبتدی تا همکار حرفه ای که با یک مشکل دشوار دست و پنجه نرم می کنند.

اتاق‌های صوتی اجتماعی را به پادکست‌ها هدایت کنید

اعتماد به نفس من در حال افزایش است، من باشگاه خود را به نام طراحی وب و سئو ایجاد کردم، جایی که می توانستم یک نمایش هفتگی در اطراف انجام دهم. توییت های هفته سئو با دو میزبان مشترک که اکنون آنها را دوست می دانم و به طور مرتب برای مشاوره / سخنرانی / همدردی با آنها می روم بر کسب و کار فریلنسر سئو شوید |.

جامعه سئو در کلاب هاوس

تا زمانی که یک شبکه کوچک ساختم، هیچ ایده ای نداشتم چقدر طول کشید. هر هفته یک برنامه زنده تولید می کنم، آن را با کمک کلاب هاوس ضبط می کنیم، می خندیم، همدیگر را به هم می زنیم، و یک مناظره بلادرنگ از سه کشور مختلف، ایرلند / آمریکا / آرژانتین.

سپس این اتاق صوتی است هدایت شده به a پادکستکه برای من عالی است من متوجه شدم که من واقعاً صدا را به عنوان یک فرمت دوست دارم و این سفر در Clubhouse شروع شد. بدون او، من با ایده یک پادکست لذت نمی برم و مطمئناً از انجام آن لذت زیادی نخواهم برد.

با سمینارها و رسانه های اجتماعی یک شبکه بسازید

حالا من در یک رول بودم، به a پیشنهاد دادم فضای کاری مشترک محلی به نام جمهوری کار به صورت رایگان کارگاه ناهار و مطالعه.من بیشتر در اینستاگرام فعال شدم که دوباره مرا با مشتریان وصل کرد که قبلا من را استخدام کرد من چند سمینار پولی رزرو کردم. من با متخصصان محلی در فضای گسترده تر بازاریابی آنلاین، اگر نه SEO، تماس گرفتم و ما آنها با هم یک کارگاه برای سال 2022 ایجاد کردند برای پوشش سه جنبه مختلف بازاریابی دیجیتال بین سه رشته.

و به نوعی، از طریق بهبود حضورم در توییتر، با نیکول از سمروش تماس گرفتم، پلت فرم سئوی SaaS با تقریباً 471000 کاربر، که به من فرصت فوق العاده ای برای حضور در آنها ارائه کردسئوی خود را بشناسید‘سریال ویدیویی

من به یک شبکه زنانه به نام پیوستم شبکه ایرلند، با شعبه برای Network Cork. من مشتاقانه منتظر هستم تا زمانی که رویدادها تا حدودی بازگردند، بیشتر با این انجمن ارتباط برقرار کنم.

نتایج

من خودم ساختم باشگاه در باشگاه به بیش از 1k در عرض 8 ماه عضو شده و نمایه شخصی من فعال است 1.4 هزار.

این در مورد اعداد نیست، بلکه در مورد است این یک محدوده ارگانیک استو همه چیز فقط بر اساس ساخته شده است یک موضوع، سئو. من به این افتخار می کنم.

اکنون شروع کردم به تغییر مسیر اتاق هفتگی به یک خبرنامه و پادکست. من توسط Semrush به عنوان بخشی از مجموعه ویدیوهای “Meet SEO” آنها معرفی شدم. من شروع کردم در وبلاگم وقت می گذارم باز هم، این بهترین پاداش بود.

خوب است زمانی را کنار بگذارید، حتی اگر آخر هفته باشد یا جمعه شب روی مبل بنشینید تا کاری انجام دهید. مال خودم کسب و کار پس از یک هفته شلوغ این نیز در نظر گرفته شده است من توانستم داده ها، موفقیت ها، شکست ها را با جامعه گسترده سئو به اشتراک بگذارم.

از آنجایی که در اینستاگرام و لینکدین بیشتر فعال هستم، این کار را انجام داده ام مشتریان را برداشت که در بسیاری از موارد من باهاشون کار میکردم فقط بهشون یادآوری کنم من هنوز اینجا هستم و آنچه در حال حاضر ارائه می دهم!

من به جامعه خود می پیوندم!

هر چیزی که من خلق کرده ام به راحتی قابل بازتولید است قرار دادن خود در آنجا. ما به شما نیاز داریم صدای منحصر به فرد شما، تجربه شما، دیدگاه شما.

سفر خود را از امروز آغاز کنیدشما هرگز نمی دانید که ممکن است به کجا منجر شود، شاید به یک وبلاگ مهمان در یک سایت فوق العاده پر از منابع مانند پچ پچ سئوبا یکی دیگر از سئوی شگفت انگیز برای اضافه کردن به لیست همیشه در حال رشد همکاران، و در میان آنها به جرات می توانم بگویم دوستان.

انتشارات چگونه از قدرت جامعه سئو برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم اولین بار در سئو چتر ظاهر شد.