منو سایت

چه تعداد ارجاع در ماه امن است؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
چه تعداد ارجاع در ماه امن است؟ (جواب داد)

در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که “چند لینک در ماه امن هستند؟”

این موضوع مهمی است که باید در نظر بگیرید، زیرا احتمالاً می‌پرسید چند لینک در ماه می‌توانید برای سئو ایجاد کنید بدون اینکه توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ جریمه شوید.

بنابراین برای کمک به ایمن نگه داشتن سایت خود، تمام پاسخ های مورد نیاز خود را در زیر در مورد سرعت و میزان ارجاعات ماهانه خواهید یافت.

همچنین شامل اطلاعاتی در مورد پتنت گوگل برای سرعت و تازگی لینک، و اینکه چگونه می تواند بر رتبه وب سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) تأثیر بگذارد، اگر در طول یک کمپین لینک سازی مراقب نباشید، می باشد.

چند مراجعه در ماه

چه تعداد ارجاع در ماه؟

10 لینک در ماه به طور متوسط ​​برای یک وب سایت جدید امن هستند. با این حال، حتی 40 تا 50 پیوند در ماه اگر به صورت ارگانیک و در چارچوب دستورالعمل‌های مدیران وب‌سایت‌های موتورهای جستجو ساخته شوند، ایمن هستند. یک استراتژی خوب این است که با تعداد کمی اتصال شروع کنید و هر ماه میزان آن را افزایش دهید.

چند لینک خیلی زیاد است؟

هیچ عدد مشخصی برای تعداد زیادی لینک وجود ندارد، زیرا هر صفحه وب در طول زمان پیوندهای ارگانیک بیشتری به دست می آورد. تنها مشکل دریافت لینک های بیش از حد برای یک وب سایت این است که آن لینک ها کیفیت پایین، هرزنامه یا بخشی از یک طرح پیوند هستند که می تواند به رتبه بندی موتورهای جستجو آسیب برساند.

چقدر سریع می توانم ارجاعات جدید ایجاد کنم؟

وقتی صحبت از ساخت لینک برای یک وب سایت می شود، ممکن است تعجب کنید که چقدر سریع می توانید لینک های جدید ایجاد کنید بدون اینکه توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ جریمه شوید.

سرعتی که در آن اتصالات به دست می آیند به عنوان “سرعت اتصال” شناخته می شود. و بسیاری از افراد در جامعه سئو معتقدند که سرعت بالای لینک (یا رشد) چیز بدی برای یک وب سایت است.

با این حال، این ایده تنها بر اساس حدس و گمان است، نه حقایق. گوگل حق امتیازی برای بازیابی اطلاعات بر اساس داده های تاریخی دارد که توضیح می دهد چگونه یک وب سایت پرسرعت جدید می تواند مناسب تر از یک سایت قدیمی با رشد لینک کندتر در نظر گرفته شود.

با توجه به زبان ثبت اختراع، ایده دریافت خیلی سریع لینک‌ها لزوما چیز بدی نیست. بیان می کند:

“به مثال سندی با تاریخ شروع دیروز نگاه کنید که توسط 10 بک لینک فوروارد شده است. این سند را می توان توسط موتور جستجوگر 125 بالاتر از سندی به تاریخ 10 سال پیش که توسط 100 مرجع ارسال می شود رتبه بندی کرد، زیرا نرخ رشد پیوندها برای اولی نسبتاً بالاتر از دومی است.”

برای برخی از سوالات جستجو، الگوریتم موتور جستجوی گوگل از تازگی محتوا و نرخ رشد پیوندها برای تعیین بهترین موقعیت برای URL رتبه بندی SERP استفاده می کند. این بخش از الگوریتم «پرس و جو سزاوار تازگی» نامیده می شود و برای نتایج جستجویی اعمال می شود که مستحق نتایج جستجوی به روز هستند.

بنابراین، دریافت تعداد زیادی لینک در ماه با سرعت سریع و حفظ آن سرعت در طول زمان می تواند رتبه بندی موتورهای جستجوی شما را بهبود بخشد. به خصوص برای کلمات کلیدی که نیاز به محتوای جدید برای کاربران دارند.

با این حال، حق ثبت اختراع در مورد طرح‌های سرعت اتصال بیشتر می‌گوید:

“در حالی که افزایش شدید تعداد بک لینک ها ممکن است عاملی باشد که توسط موتور جستجوی 125 برای ارزیابی اسناد استفاده می شود، همچنین ممکن است نشان دهنده تلاش برای اسپم کردن موتور جستجوی 125 باشد. بر این اساس، در این شرایط، موتور جستجوی 125 ممکن است در واقع رتبه را کاهش دهد. سند (ها) برای کاهش اثر هرزنامه.

بنابراین این دقیقاً چه معنایی برای شما دارد و چقدر می توانید در ماه بازخورد داشته باشید؟ خب، یک بند مهم دیگر در پتنت وجود دارد که این موضوع را روشن می کند:

«گرافیک های وب با طراحی طبیعی معمولاً شامل راه حل های مستقل هستند. گرافیک‌های وب که به‌طور مصنوعی تولید می‌شوند، که معمولاً نشان‌دهنده هدف هرزنامه هستند، بر اساس راه‌حل‌های هماهنگی هستند که احتمالاً نمایه رشد کلمات / بیگرام / عبارات لنگر را افزایش می‌دهد.

همانطور که می بینید، این الگوریتم می تواند الگوهای غیرطبیعی را بر اساس تکنیک های هرزنامه وب که معمولاً ردپایی از یک طرح پیوند ایجاد می کنند (مثلاً متن لنگر غنی از کلمه کلیدی) را شناسایی کند. اگر سعی کنید رتبه را با ایجاد پیوندهای غیرطبیعی مانند این دستکاری کنید، وب سایت یا صفحات وب شما ممکن است اقدامات دستی یا جریمه الگوریتمی دریافت کنند که رتبه موتورهای جستجو را کاهش می دهد.

بهترین استراتژی برای اینکه چه تعداد بک لینک در ماه برای سئو ایمن هستند این است که کمتر در مورد تعداد کل و بیشتر در مورد تنوع انکر تکست استفاده شده نگران باشید تا لینک ها برای الگوریتم طبیعی به نظر برسند.

همچنین، اگر این مقاله دیگر را در مورد تعداد لینک‌هایی که یک وب‌سایت باید داشته باشد را بخوانید، متوجه می‌شوید که تعداد کل پیوندها به اندازه کیفیت آن لینک‌ها و اینکه از کدام وب‌سایت آمده‌اند مهم نیست.

داشتن تعداد کمی لینک با روابط عمومی بالا بسیار بهتر از داشتن تعداد بالای پیوندهای روابط عمومی پایین است، زیرا سایت‌های رتبه بالای صفحه معمولا فقط به سایر سایت‌های با کیفیت بالا با اعتماد و اعتبار نشان داده شده در صنایع خود لینک می‌دهند. بنابراین هدف شما باید همیشه دریافت بازخورد با بالاترین رتبه صفحه برای وب سایت شما باشد. هر چه سریعتر بهتر

چه مدت طول می کشد تا ارجاعات ماهانه کار کند؟

ممکن است دو ماه طول بکشد تا بک لینک ها برای سئو کار کنند و رتبه بندی صفحات وب را در SERP ها بهبود بخشند. حدود 60 روز طول می کشد تا گوگل لینک ها را پیدا کند، کیفیت را ارزیابی کند، مقدار را به PageRank منتقل کند و صفحه پیوند مجدد را در موتور جستجو فهرست کند.

هر وب سایت با سرعتی متفاوت از عنکبوت موتور جستجوی گوگل (Googlebot) خزیده می شود. و هر سایت بودجه خزیدن خود را برای تعداد صفحاتی که Googlebot در یک دوره زمانی در SERP می خزند و فهرست می کند دارد.

مدت زمانی که از اولین کشف بازخورد تا تغییر نهایی در رتبه بندی کلمه کلیدی مورد نظر طول می کشد توسط صاحب وب سایت قابل تسریع نیست. به همین دلیل مهم است که همیشه هر روز و هر ماه از طریق روش های طبیعی و ارگانیک ایجاد روابط، پیوندهای جدیدی ایجاد کنید.

تعداد مراجعات روزانه چطور؟

پاسخ به اینکه چند لینک در روز ایمن هستند، مشابه بازخورد ماهانه است: تا زمانی که پیوندها به صورت ارگانیک ساخته شده باشند و/یا پیوندها ترکیبی طبیعی از متن لنگر داشته باشند، کمیت مهم نیست. برای جزئیات بیشتر در این مورد، این مقاله مرتبط را ببینید.

بازخورد ماهانه برای رزومه سئو

تعداد مراجع در ماه خلاصه

امیدوارم از این راهنما برای پاسخ به این سوال که چند لینک در ماه برای سئو ایمن هستند لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شده اید، تا زمانی که از دستورالعمل های وبمستر منتشر شده توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ پیروی کنید، عدد مشخصی برای تعداد اتصالات شما در ماه وجود ندارد.

اگر محتوای باکیفیتی ایجاد می‌کنید که مردم آن را دوست دارند و صدها یا حتی هزاران پیوند جدید در ماه ایجاد می‌کند، دیگر لازم نیست نگران انجام اقدامات دستی یا جریمه‌ای برای الگوریتمی باشید که رتبه‌بندی موتور جستجوی شما را کاهش می‌دهد. .

به یاد داشته باشید: نمودارهای اتصال معمولاً اثری بر جای می‌گذارند که الگوریتم می‌تواند آن را تشخیص دهد، و اگر آن را ایمن بازی کنید، می‌توانید هر ماه هر چقدر که می‌خواهید بازخورد انجام دهید.

نشریه چه تعداد ارجاع در ماه امن است؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.