منو سایت

  • خانه
  • آموزش سئو
  • چه تعداد ارجاع در روز امن است؟ (در مجموع می توانید یک روز ایجاد کنید)

چه تعداد ارجاع در روز امن است؟ (در مجموع می توانید یک روز ایجاد کنید)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
چه تعداد ارجاع در روز امن است؟ (در مجموع می توانید یک روز ایجاد کنید)

در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که “چند لینک در روز امن هستند؟”

و این موضوع مهمی است که باید پوشش داده شود، زیرا بسیاری از مردم تعجب می کنند که چه تعداد لینک در روز ایجاد می شود بدون اینکه توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ تحریم شوند.

بنابراین برای کمک به ایمن نگه داشتن سایت خود، در زیر تمام پاسخ هایی که برای سرعت و میزان لینک های روزانه نیاز دارید آورده شده است.

چه تعداد ارجاع در روز بی خطر است

چه تعداد ارجاع در روز امن است؟

25-30 لینک در روز به طور متوسط ​​برای یک وب سایت جدید امن است. با این حال، حتی 500 پیوند در روز ایمن هستند اگر به طور طبیعی از طریق قرار گرفتن در معرض ارگانیک ایجاد شوند، مانند بخشی از محتوایی که ویروسی می شود، ارسال یک موضوع فعلی یا جشن گرفتن یک رویداد خاص برای تجارت شما.

ایجاد چند لینک در روز امن است؟

شما می توانید 1 بازخورد یا 500 پیوند در روز ایجاد کنید و با وب سایت خود ایمن باشید. هیچ محدودیتی برای تعداد بک لینک هایی که می توانید ایجاد کنید وجود ندارد، تا زمانی که این لینک ها به طور ایمن ایجاد شوند، به این معنی که طبق دستورالعمل های وب مستر گوگل در طرح های اتصال شرکت نمی کنید.

همانطور که مت کاتز در این ویدیوی مرکزی جستجوی گوگل توضیح می دهد، تا زمانی که پیوندهای روزانه شما “ویرایش شده و مبتنی بر شایستگی” باشد، چیزی به نام دریافت لینک های زیاد وجود ندارد.

دستورالعمل گوگل وبمستر به وضوح بیان می کند که استفاده از طرح های اتصال مانند لینک های پولی، مبدل، صفحات پورتال، لینک های مخفی و غیره. به عنوان راهی برای ایجاد ارتباطات بیشتر در روز برای دستکاری رتبه صفحه، نقض شرایط استفاده از آن است.

با این حال، اگر بک لینک هایی که دریافت می کنید طبیعی، ارگانیک یا مخرب هستند، مهم نیست که وب سایت شما چه تعداد لینک در روز دریافت می کند، زیرا از دستورالعمل های موتور جستجو پیروی می کنید.

نمونه رایج سایتی که روزانه لینک های زیادی دریافت می کند، شرکتی است که بخشی از یک خبر است. غیر معمول نیست که وب سایتی که بخشی از موضوع فعلی است صدها تا هزاران پیوند جدید را در یک روز دریافت کند، زیرا بسیاری از وب سایت های دیگر اکنون به آن لینک می دهند.

همچنین سایت هایی مانند توییتر، فیس بوک و یوتیوب را در نظر بگیرید که هر هفته میلیون ها لینک را بدون جریمه از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ دریافت می کنند، زیرا بر اساس تعداد لینک های ورودی غیرطبیعی هستند.

هدف برای شما باید ایجاد محتوایی باشد که به قدری عالی باشد که روزانه لینک های زیادی را به صورت دهان به دهان دریافت کنید و توجه آنلاین به کسب و کار خود را افزایش دهید. علاوه بر این، ممکن است برای رتبه بندی یک صفحه وب در گوگل به آنقدر که فکر می کنید به بازخورد نیاز نداشته باشید. این مقاله دیگر را در مورد تعداد لینک هایی که برای پاسخ به این سوال باید رتبه بندی کنم، ببینید.

چه چیزی بازخورد را ایمن می کند؟

بازخورد ایمن هر لینکی است که وب سایت شما دریافت می کند و به گونه ای ایجاد نشده است که رتبه یا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل را دستکاری کند. پیوندهای امن همچنین از سایر سایت های قابل اعتماد و محتوای مرتبط می آیند.

امن ترین لینک ها لینک هایی هستند که از وب سایت های با رتبه بالا (PR) می آیند. و شما می توانید بدون نگرانی در مورد جریمه کردن الگوریتم گوگل هر چه بیشتر از این لینک ها را در روز دریافت یا ایجاد کنید، زیرا سایت های روابط عمومی بالا اعتماد و اقتدار آنلاین را نشان می دهند.

در حالت ایده آل، شما می خواهید پیوندهای روابط عمومی بالایی بین PR7 و PR10 داشته باشید تا به وب سایت شما کمک کند رتبه بالاتری در موتورهای جستجو پیدا کند، زیرا این نوع سایت ها بیشترین رتبه صفحه را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع پیوندها، این مقاله در مورد اینکه بازخورد روابط عمومی بالا چیست را ببینید.

آیا بک لینک ها می توانند به سایت شما آسیب بزنند؟

لینک‌های سمی می‌توانند به رتبه‌بندی سایت شما آسیب بزنند و باعث مشکلات فهرست‌بندی موتورهای جستجو شوند. سایتی که تعداد زیادی لینک بد از وب‌سایت‌های هرزنامه، لینک‌های پولی یا طرح‌های پیوند داشته باشد، ممکن است با اقدامات دستی یا الگوریتم جریمه آسیب ببیند.

بنابراین، شما می خواهید از این شیوه های بازخورد دوری کنید تا از سایت خود در برابر اقدامات منفی محافظت کنید. و شما می خواهید با رها کردن این نوع پیوندها، نمایه بازخورد وب سایت خود را تمیز نگه دارید.

برای جزئیات بیشتر در مورد یافتن و اصلاح لینک های بد در نمایه بک لینک های وب سایت شما که می تواند به سایت شما آسیب برساند، این مقاله را ببینید که در آن لینک های سمی وجود دارد.

بازخورد چقدر طول می کشد؟

به طور متوسط ​​10 هفته طول می کشد تا بک لینک ها برای سئو کار کنند و بر رتبه یک صفحه وب در SERP تأثیر بگذارند. زمان زیادی طول می کشد زیرا گوگل باید بک لینک ها را بخزد، ارزش صفحه رنک را منتقل کند و صفحه را با توجه به کیفیت آن لینک ها دوباره فهرست کند.

همچنین باید به یاد داشته باشید که موتور جستجوگر گوگل (Googlebot) هر وب سایت را با سرعت متفاوتی می خزند و هر سایت بودجه خزیدن مخصوص به خود را دارد. بودجه خزیدن تعداد صفحاتی است که Googlebot در یک دوره زمانی در یک وب سایت می خزد و ایندکس می کند.

این یکی از دلایلی است که ممکن است 10 هفته طول بکشد تا بازخوردهای جدید از مقدار PageRank از سایت اصلی به سایت هدف منتقل شود. ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد تا پیوند توسط ربات کشف شود تا الگوریتم رتبه بندی گوگل بتواند آن را برای اهداف سئو ارزیابی کند.

ایجاد یک خلاصه برای روز چند لینک امن است

تعداد ارجاعات در روز برای ایمن ماندن خلاصه

امیدوارم از این راهنما برای پاسخ به این سوال که چه تعداد ارجاع در روز ایمن هستند لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شده اید، تا زمانی که از دستورالعمل های وبمستر منتشر شده توسط موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ پیروی کنید، عدد مشخصی برای ایجاد تعداد لینک ایمن در روز وجود ندارد.

اگر پیوندهای طبیعی و ارگانیک با محتوای با کیفیت بالا و قرار گرفتن در معرض رسانه ایجاد کنید، می توانید صدها تا هزاران پیوند در روز بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اقدامات دستی یا تحریم الگوریتم ایجاد کنید.

انتشار چند لینک در روز امن است؟ (Total You Can Create a Day) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.