منو سایت

چت SEO ارائه شده در Niche Surfer

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
چت SEO ارائه شده در Niche Surfer

این هفته، SEO Chatter در وب سایت و خبرنامه Niche Surfer قرار گرفت.

Niche Surfer توسط Yoyao اداره می شود (@yoyaoh)، ناشر دیجیتال مارکتینگ و سئو، مصاحبه‌های هفتگی با تولیدکنندگان محتوای خبره را منتشر می‌کند تا به صاحبان سایت‌های تخصصی کمک کند تا نحوه کسب درآمد بیشتر آنلاین را بیاموزند.

یویائو به من روی آورد تا به 20 سوال در مورد سفرم با سئو، ساختن وب سایت های خاص و درس هایی که در این راه آموختم پاسخ دهد.

شما می توانید مقاله کامل را در اینجا بخوانید: مصاحبه با استیون هاوکمن از SEO Chatter

برخی از سوالات اصلی مصاحبه عبارتند از:

از چه زمانی تولید محتوا را شروع کردید؟

2005

چه چیزی “کلیک” بود که باعث شد تصمیم بگیرید می توانید تمام وقت آنلاین درآمد داشته باشید?

من چندین وب سایت وابسته ایجاد کردم که از نظر ترافیک و درآمد بسیار سریع رشد کردند. زمانی که به مرز 5000 دلار در ماه رسیدم، راهی مناسب برای کسب درآمد تمام وقت به نظر می رسید.

سپس، وقتی به سقف 10000 دلار در ماه رسیدم، می‌دانستم که استفاده بهتر از زمانم برای پول درآوردن است زیرا بیشتر از حقوق سالانه‌ای که تمام وقت دریافت می‌کردم، عمدتاً غیرفعال بود.

بزرگترین اشتباهی که مرتکب شدی چیست؟

من تگ H1 را به صفحه ای با عملکرد بالا تغییر دادم که چند صد دلار در روز در کمیسیون های وابسته به دست می آورد تا یک کلمه کلیدی ثانویه جدید را هدف قرار دهم.

این صفحه را تکان داد و من برای چند هفته جایگاه خود را در بین 10 تیم برتر از دست دادم قبل از اینکه با معکوس کردن تغییرات بهبود پیدا کنم.

3 استراتژی برتر سئوی شما در هر صفحه چیست؟

  • کلمه کلیدی اصلی خود را حداقل در این 5 حوزه قرار دهید: عنوان متا، توضیحات متا، URL، H1 و اولین H2.
  • لینک های داخلی بهینه سازی شده را با استفاده از کلمه کلیدی اصلی خود در متن لنگر ایجاد کنید. اما برای جلوگیری از بهینه سازی بیش از حد، از تطابق دقیق لنگرهای داخلی تجاوز نکنید.
  • دستیابی به هدف جستجو و داشتن اشیاء لازم در صفحه برای سئو اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. شما باید تعادل خوبی بین SEO در صفحه داشته باشید، کلمات کلیدی خود را در مکان های مناسب قرار دهید، و به گوگل نوع محتوایی را که الگوریتم می خواهد ببیند و روابط خاص سایت برای رتبه بندی یک صفحه وب در 10 SERP برتر ارائه دهید. . .

من واقعا از شرکت در این مصاحبه و به اشتراک گذاشتن جزئیات تجربه خود در زمینه سئو و ساخت سایت های خاص در 15+ سال گذشته لذت بردم. اگر می‌خواهید درباره سفر من بیشتر بدانید و نکات بیشتری را دریافت کنید که می‌تواند به شما در بهبود رتبه‌بندی و ترافیک کمک کند، حتماً مقاله کامل پیوند بالا را بخوانید.

انتشارات SEO Chatter که در Niche Surfer ارائه شده است، برای اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.