منو سایت

 • خانه
 • آموزش سئو
 • نحوه دریافت بک لینک .Gov (10 روشی که برای سایت های GOV کار می کند)

نحوه دریافت بک لینک .Gov (10 روشی که برای سایت های GOV کار می کند)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
نحوه دریافت بک لینک .Gov (10 روشی که برای سایت های GOV کار می کند)

در این مقاله نحوه دریافت لینک های gov را یاد خواهید گرفت.

همانطور که می دانید، دریافت بک لینک .gov یکی از بهترین لینک هایی است که می توانید برای یک وب سایت ایجاد کنید، زیرا سایت های دولتی دارای اعتبار دامنه بالایی هستند.

و با اعتبار بالای دامنه، ارزش پیج رنک افزایش می یابد، که می تواند به وب سایت شما منتقل شود تا به بهبود رتبه آن در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ کمک کند.

واقعیت این است که لینک‌های .gov برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) خوب هستند، زیرا ارزش و اعتمادی را برای وب‌سایت شما نشان می‌دهند، که الگوریتم‌های موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی آن را اندازه‌گیری می‌کنند. و این راهنما به شما یاد می دهد که چگونه از سایت های GOV مانند دولت های محلی، ایالتی و فدرال بازخورد دریافت کنید تا به بهبود تلاش های بازاریابی دیجیتال خود کمک کنید.

بک لینک های .Gov چیست؟

پیوندهای Gov پیوندهایی از یک دامنه .gov به یک وب سایت هستند. دامنه‌های Gov وب‌سایت‌های رسمی دولت‌های محلی، ایالتی و فدرال هستند و لینک‌های Gov برای SEO خوب هستند، زیرا این لینک‌ها دارای اعتبار و اعتماد بالایی به دامنه هستند که می‌تواند به افزایش رتبه صفحه برای سایت لینک‌شده کمک کند.

نحوه دریافت بازخورد .Gov

نحوه دریافت بازخورد .Gov

1. وب سایت های دولتی خوب را پیدا کنید

اولین نکته در مورد نحوه دریافت ارجاعات دولتی، یافتن فرصت های خوب در سطوح دولت محلی، ایالتی و فدرال است.

برای انجام این کار، باید از این اپراتور جستجوی پیشرفته در گوگل استفاده کنید:

 • سایت: .gov

اگر می خواهید جستجوی خود را به یک وضعیت خاص محدود کنید، می خواهید نامی را بعد از پسوند سایت GOV وارد کنید، مانند:

 • وب سایت: .gov آیداهو

2. کسب و کار خود را در سایت های GOV معرفی کنید

اگر کسب و کار شما یک آدرس محلی در ایالات متحده دارد، می توانید URL وب سایت خود را به سازمان دولتی محلی خود ارائه دهید.

می‌توانید از مقامات محلی خود بخواهید در صفحه منابع کسب و کار محلی در وب‌سایت GOV. به وب‌سایت شما بازخورد اضافه کنند. این نوع صفحات برای اطلاع رسانی به مشاغل محلی استفاده می شود تا ساکنان بتوانند محصولات و خدمات بومی سازی شده را دریافت کنند.

3. با ایجاد پیوندهای شکسته پیوندهای .Gov را دریافت کنید

این مقاله دیگر در مورد نحوه دریافت بازخورد با کیفیت بالا در مورد استفاده از استراتژی برای ایجاد پیوندهای شکسته برای یافتن پیوندهای مرده در یک وب سایت صحبت می کند که می توانید توجه مدیر وب را جلب کنید. و سپس رابطه خود را به عنوان یک جایگزین خوب پیشنهاد دهید.

همین روش را می توان برای سایت های .gov برای دریافت لینک های dofollow با کیفیت بالا اعمال کرد. و تا زمانی که فرآیند خوبی داشته باشید، به راحتی مقیاس پذیر است.

Ahrefs یک راهنمای کامل برای ایجاد پیوندهای شکسته دارد که می تواند به شما در این استراتژی برای دریافت بک لینک .gov کمک کند. با این حال، در اینجا مراحل سریعی وجود دارد که باید انجام دهید:

 • فهرستی از سایت های .gov ایجاد کنید.
 • از Ahrefs Broken Link Checker برای بررسی هر سایت از نظر لینک های شکسته استفاده کنید.

پس از دریافت لیست لینک های شکسته برای هر سایت GOV، می توانید به آژانس ها ایمیل بزنید تا لینک های مرده را به آنها اطلاع دهند و URL خود را به عنوان جایگزین ارائه دهید.

4. لینک های دامنه منقضی شده را تغییر مسیر دهید

یکی دیگر از استراتژی‌های ایجاد پیوند که می‌توانید از داده‌هایی که از آخرین روش کشف کرده‌اید استفاده کنید، یافتن دامنه‌های منقضی شده‌ای است که پیوندهای فعلی از سایت‌های .gov دارند. اگر می توانید دامنه های منقضی شده ای را خریداری کنید که قبلاً دارای پیوندهایی هستند که به آنها اشاره می کند، می توانید آن پیوندها را به وب سایت خود هدایت کنید تا ارزش صفحه را بدون نیاز به انجام کاری به دست آورید.

اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌توانید این راهنما را در مورد نحوه تغییر مسیر بازخورد SEO بخوانید.

اکنون، نکته خوب دیگر در اینجا این است که بفهمید چه محتوایی در صفحه پیوند شکسته وجود دارد. می توانید این کار را در Archive.org انجام دهید تا یک کپی از محتوای قدیمی پیدا کنید. سپس می خواهید این محتوا را با ساختار URL مشابه در سایت خود مجدداً منتشر کنید. سپس یک تغییر مسیر دامنه منقضی شده 301 به وب سایت خود تنظیم کنید. به این ترتیب، اگر مدیر وب‌سایت .gov در آینده پیوند را بررسی کند، می‌بیند که محتوا با هدف پیوند در اولین بارگذاری مطابقت دارد.

اگر شما به سادگی یک دامنه منقضی شده با تعداد زیادی لینک .gov که به آن اشاره می کنند خریداری کنید و سپس آن پیوندها را به صفحات تصادفی سایت خود یا فقط صفحه اصلی هدایت کنید، اگر مدیر وب سایت GOV آنها را بررسی کند و پیدا کند ممکن است در آینده حذف شوند. که مناسب نیستند

5. در مورد یک سازمان دولتی بنویسید

نوشتن مقاله ای در مورد یک سازمان دولتی که یکی از برنامه ها یا ابتکارات آتی خود را ستایش می کند و در مورد آن به آنها می گوید ممکن است به نفع شما باشد تا پیوندهای .gov را به وب سایت خود دریافت کنید.

اگر مقاله از کیفیت بالایی برخوردار است و ارزش اشتراک گذاری دارد، آژانس می تواند به سادگی از بخش اخبار یا رسانه های سایت به آن لینک دهد. این روش برای سایت‌های دولتی محلی که بیشتر از دولت‌های ایالتی و فدرال برای تبلیغات مثبت ارزش قائل هستند، بهترین کار را دارد.

6. در مورد یک خط مشی ارجاع بنویسید

یکی دیگر از راه های منحصر به فرد برای دریافت لینک به .gov این است که درباره یک سیاستمدار محلی مثبت بنویسید و مقاله را در وب سایت خود منتشر کنید. سپس این URL را به اداره محلی یا دفتر سیاستمداران خود ارسال می کنید تا آنها بدانند که وجود دارد.

سیاستمداران دوست دارند مقالاتی را به اشتراک بگذارند که سیاست ها و شخصیت آنها را ستایش کند، و این استراتژی ایجاد پیوند می تواند به نفع شما برای دریافت لینک از سایت های GOV باشد. این توصیه در راهنمای دیگری گنجانده شد که به این سوال پاسخ می‌دهد که “بهترین راه‌ها برای دریافت مراجع به .edu و .gov چیست؟”

7. مصاحبه با یکی از اعضای سازمان دولتی

اگر در مصاحبه با افراد راحت هستید، می توانید با یکی از اعضای یک سازمان دولتی محلی یا ایالتی در مورد موضوعی که به تجارت شما مرتبط است، جلسه ای ترتیب دهید. پس از پایان مصاحبه، شما این محتوا را در وب سایت خود منتشر می کنید و به مصاحبه شونده پیوندی به درخواست انتشار آن در وب سایت GOV می دهید.

8. قرارداد دولتی بگیرید

اگر کسب و کار شما در حال انجام کارهای قراردادی است، پس باید سعی کنید یک قرارداد دولتی بگیرید. این می تواند علاوه بر بازخورد عالی از سایت .gov و همچنین آگاهی از نام تجاری در یک بیانیه مطبوعاتی عمومی، برای شما درآمد کسب کند.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه شروع این فرآیند، مقدمه ایالات متحده بر معاهدات دولتی را ببینید.

9. در برنامه های ارتقای دولتی شرکت کنید

اگر بتوانید فرصت خوبی برای شرکت در یک برنامه ارتقای دولتی در جامعه محلی خود بیابید، این امر می تواند به شما در دریافت بازخورد از وب سایت GOV کمک کند. آژانس ممکن است یک صفحه منبع داشته باشد که سایت شما می تواند پیوند و / یا یک بیانیه مطبوعاتی را دریافت کند که در بخش اخبار سایت منتشر می شود.

10. در وبلاگ ها و انجمن های .Gov نظر دهید

آخرین راه برای دریافت لینک‌های بیشتر از سایت‌های GOV جستجو در انجمن‌های باز و وبلاگ‌هایی است که شامل نظرات می‌شوند.

معمولاً پیوندهای انجمن و پیوندهای نظرات وبلاگ، پیوندهای nofollow خواهند بود. با این حال، این نوع پیوندها همچنان می توانند به نمایه بازخورد شما ارزش بیافزایند، زیرا از وب سایت های مجاز دامنه می آیند. همچنین ایده خوبی است که ترکیبی از پیوندهای dofollow و nofollow داشته باشید که به وب سایت شما اشاره می کنند، زیرا برای الگوریتم های موتورهای جستجو طبیعی تر به نظر می رسد.

با جستجو در گوگل با این اپراتورهای جستجوی پیشرفته می توانید ویژگی هایی مانند این را پیدا کنید:

 • سایت: .gov inurl: وبلاگ
 • وب سایت: انجمن های .gov
 • وب سایت: وبلاگ .gov
 • سایت: نظرات .gov
 • وب سایت: .gov
 • سایت: .gov ورود / ایجاد حساب

چرا بک لینک های .Gov برای سئو خوب هستند؟

بک لینک های Gov برای سئو خوب هستند زیرا می توانند رتبه بالایی از رتبه گوگل را پشت سر بگذارند تا رتبه وب سایت شما را در موتور جستجو بهبود بخشند. دریافت بازخورد .gov سئو را از طریق اعتماد و اقتدار نشان داده شده بهبود می بخشد و به دست آوردن این نوع پیوندها دشوار است.

اعتماد کنید

سایت‌های محلی، ایالتی و فدرال از اعتماد بالایی برخوردار هستند زیرا این پسوندهای دامنه وب‌سایت توسط همه قابل ادعا نیست. همانطور که در وب سایت .GOV بیان شده است، “فقط سازمان های دولتی و بخش عمومی مستقر در ایالات متحده واجد شرایط برای دامنه .gov هستند. این شامل هر نهاد دولتی فدرال، ایالتی، محلی یا منطقه ای یا سایر نهادهای تحت کنترل عمومی می شود. همچنین شامل هر حکومت قبیله ای می شود که توسط دولت فدرال یا ایالتی به رسمیت شناخته شده باشد.

سطح معینی از اعتماد وجود دارد که به طور طبیعی در بازخورد .gov ایجاد می شود. و اگر بتوانید وب سایت خود را از طریق یک پیوند توسط یک سازمان دولتی تأیید کنید، می توانید مقداری از این اعتماد را در قالب صفحه رتبه گوگل که به سایت GOV پیوند داده شده است، دریافت کنید.

قدرت

دولت ها قدرت قابل توجهی در دنیای واقعی دارند و بنابراین سایت های .gov به صورت آنلاین نیز قدرت زیادی دارند. آنچه بر این اختیار در اینترنت می افزاید این واقعیت است که این نوع سایت ها دارای هزاران وب سایت دیگر هستند که به آنها لینک شده اند و محتوایی که این آژانس ها تولید می کنند اسناد رسمی تلقی می شوند که عموم می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

سخت برای به دست آوردن

دریافت ارجاعات دولتی کاری نیست که یک سازنده پیوند گاه به گاه بتواند انجام دهد. و معمولاً هر چه دریافت بازخورد سخت‌تر باشد، ارزش بیشتری برای سئو از نظر ارزش پیج رنک دارد.

اگرچه گوگل علناً اعلام کرده است که با سایت‌های .gov متفاوت از .com، .net یا .org رفتار نمی‌کند، اکثر کارشناسان سئو بر این باورند. موارد مستندی از وب‌سایت‌هایی وجود دارد که لینک‌هایی را از سایت‌های GOV دریافت می‌کنند و شاهد افزایش در دید و رتبه‌بندی موتورهای جستجو هستند.

نحوه دریافت لینک از سایت های رزومه دولتی

خلاصه لینک های .Gov را دریافت کنید

امیدوارم از این راهنمای نحوه دریافت پیوندهای gov لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، راه های زیادی برای دریافت لینک از وب سایت های دولتی با مشخصات بالا وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خارج از چارچوب فکر کنید و فرصت های ایجاد لینک جدید برای کسب و کار شما ارائه می شود تا این نوع پیوندها را از وب سایت های دولتی محلی، ایالتی و فدرال بدست آورید.

نشریه How to Get Links .Gov (10 روشی که برای سایت های GOV کار می کند) برای اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.