منو سایت

لینک های انجمن چیست؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
لینک های انجمن چیست؟ (جواب داد)


در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که لینک های انجمن چیست؟

اما ما از توضیح ساده تعریف بازخورد فروم فراتر خواهیم رفت.

همانطور که در زیر خواهید دید، پیوندهای انجمن می توانند برای اهدافی بیشتر از بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مفید باشند. یک لینک خوب به انجمن همچنین ترافیک هدفمندی را به وب سایت ارائه می دهد و همچنین نمایه بازخورد وب سایت شما را بهبود می بخشد تا اعتبار دامنه آن افزایش یابد.

لینک های انجمن چیست؟

لینک های انجمن چیست؟

بک لینک های انجمن لینک هایی هستند که از سایت های انجمن دریافت می کنید. بازخورد انجمن به اشکال مختلف در دسترس است، از جمله پیوند در یک پست انجمن، امضای کاربر، یا صفحه نمایه. بازخورد از انجمن ها بسته به محل پیوند می تواند dofollow یا nofollow باشد.

آیا لینک های انجمن خوب هستند؟

بازخورد به انجمن زمانی خوب است که پیوند با موضوع مرتبط باشد و گفتگو را بهبود بخشد. بازخورد خوب انجمن علاوه بر ارزش سئو، ترافیک مستقیمی را برای وب سایت شما فراهم می کند. اگر سایت پروفایل لینک متعادلی نداشته باشد، استفاده از لینک های انجمن فقط سئو می تواند به اعتبار سایت شما آسیب برساند.

با توجه به میزگرد موتورهای جستجو، “جان مولر از گوگل تکرار کرده است که ارسال لینک در انجمن های سئو به شما کمک نمی کند رتبه بهتری در گوگل کسب کنید.” با این حال، بسیاری از کارشناسان سئو معتقدند که الگوریتم گوگل ترجیح می دهد وب سایت هایی را رتبه بندی کند که ترکیب خوبی از nofollow دارند. و پیوندهای dofollow زیرا نشان می دهد که بک لینک های اکتسابی طبیعی هستند.

بحث در اینجا این است که اگر یک سایت فقط لینک های dofollow (یا تعداد بسیار زیادی از آنها) داشته باشد، ممکن است به نظر برسد که این یک دستکاری در الگوریتم PageRank از طریق تکنیک های ساخت لینک غیر طبیعی SEO است. بنابراین وجود پیوندهای dofollow و nofollow در نمایه بازخورد وب سایت می تواند به تأیید اعتبار دامنه کمک کند.

در حال حاضر، با وجود مزایای واقعی رتبه بندی که بک لینک های انجمن به خودی خود دارند، واقعیت این است که لینک های متنی بدون ردیابی می توانند برای سئو بسیار ارزشمند باشند زیرا بخشی طبیعی از اینترنت هستند.

بنابراین، پست‌های فروم مرتبط از نظر موضوعی که به گفتگوی سایت اضافه می‌کنند و شامل پیوندی به وب‌سایت شما می‌شوند، ممکن است تمرین خوبی برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه باشند. فقط این را روش اصلی خود برای ایجاد پیوندهای سئو نکنید. درعوض، از فهرست منابع رایگان در این زمینه در مورد نحوه ایجاد پیوندهای با کیفیت بالا برای پروفایل پیوندی متعادل استفاده کنید.

آیا لینک های انجمن کار می کنند؟

هنگامی که به یک پست انجمن پاسخ می دهید و لینکی به سایت خود دارید، بک لینک های انجمن به خوبی برای جذب ترافیک هدفمند به وب سایت شما کار می کنند. علاوه بر این، برخی از پست‌های انجمن در جست‌وجوهای خاص موتورهای جستجو رتبه بالایی دارند، بنابراین پیوندهای این محتوا می‌توانند ترافیک غیرمستقیم ارگانیک را به وب‌سایت شما هدایت کنند.

به همین دلیل است که نباید فقط به فکر گرفتن لینک های انجمن فقط برای اهداف سئو باشید. ارزش واقعی بازخورد در پست‌های انجمن، امضاها و صفحات نمایه در حال به دست آوردن ترافیک بسیار مرتبط است که می‌تواند آگاهی از تجارت یا برند شما را بهبود بخشد.

چگونه می توانم لینک های انجمن را دریافت کنم؟

برای دریافت لینک به انجمن، باید هر انجمن را انتخاب کنید و یک حساب کاربری در این سایت ایجاد کنید. سپس باید بازخورد خود را به سه بخش اضافه کنید: صفحه نمایه خود، امضای انجمن، و پست های انجمنی که در سایت می نویسید یا به آنها پاسخ می دهید.

خلاصه بازخورد انجمن

امیدوارم از این راهنمای در مورد پیوندهای انجمن لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، پیوند به انجمن به اشکال مختلف موجود است و بسته به وب سایت و مکانی که در این سایت قرار می گیرد، می تواند پیوند dofollow یا nofollow باشد. به دست آوردن بک لینک به انجمن می تواند یک عمل سئوی خوب باشد، تا زمانی که پیوند از نظر موضوعی با گفتگو مرتبط باشد و در ترکیب با سایر استراتژی های لینک سازی استفاده شود.

پست لینک های انجمن چیست؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.