منو سایت

  • خانه
  • آموزش سئو
  • راهنمای ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی (28 پیوندی که می توانید ایجاد کنید)

راهنمای ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی (28 پیوندی که می توانید ایجاد کنید)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
راهنمای ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی (28 پیوندی که می توانید ایجاد کنید)

در این راهنمای ساخت لینک رسانه های اجتماعی، 28 مکان را پیدا خواهید کرد که می توانید لینک هایی به وب سایت خود ایجاد کنید.

به طور خاص، بهترین مکان‌هایی را پیدا خواهید کرد که می‌توانید در فیسبوک، اینستاگرام، لینکدین، مدیوم، پینترست، ردیت، توییتر و یوتیوب بازخورد ارسال کنید.

همانطور که در این مقاله دیگر در مورد اهمیت بازخورد رسانه های اجتماعی ذکر شد، بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند به بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) به طور مستقیم و غیرمستقیم برای افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ کمک کند.

چندین مطالعه موردی تأثیر مثبتی را که پیوندهای رسانه‌های اجتماعی می‌توانند بر رقابت کم در رتبه‌بندی کلمات کلیدی داشته باشند، نشان می‌دهند. با این حال، ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی می تواند با افزایش دید محتوا برای سایر صاحبان سایت، به کلمات کلیدی بسیار رقابتی نیز کمک کند.

این به نوبه خود می تواند فرصت های بیشتری برای دریافت لینک های با کیفیت بالا از سایر وب سایت ها برای بهبود اعتبار دامنه و رتبه بندی محتوای شما ایجاد کند. بنابراین تمرکز بر نکات مرتبط با شبکه های اجتماعی در زیر می تواند از راه های بیشتری به شما کمک کند.

ایجاد ارتباطات رسانه های اجتماعی

راهنمای ایجاد ارتباط با رسانه های اجتماعی

ساختمان لینک فیس بوک

بخش ارگانیک برای پروفایل شخصی فیس بوک

نمایه های شخصی در فیس بوک شامل یک بخش معرفی (یا بیوگرافی) در نمایه اصلی با محدودیت 101 کاراکتر است. افراد زیادی این را نمی دانند، اما شما می توانید یک URL در این قسمت قرار دهید، که از طریق پلتفرم بازاریابی رسانه های اجتماعی فیس بوک، لینکی به وب سایت شما می شود.

صفحه کسب و کار فیس بوک اطلاعات تماس

بخش اطلاعات صفحه کسب و کار فیس بوک شما دارای یک بخش اطلاعات تماس است که به شما امکان می دهد برای ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی بازخورد اضافه کنید.

پست های فیس بوک

پست های فیس بوک به شما امکان می دهد پیوندها را به دو روش درج کنید:

  • لینک به روز رسانی وضعیت: قرار دادن لینک خود در جمله اول، بیشترین دید را برای سایر کاربران به آن می دهد.
  • لینک شرح عکس: شرح عکس ممکن است شامل بک لینک باشد.

نظرات فیس بوک

اگر می خواهید نمایاندن سایت خود را فراتر از پست اصلی فیس بوک افزایش دهید، می توانید در نظرات فیس بوک نیز بازخورد ایجاد کنید. شما می توانید آدرس وب سایت خود را هنگام اظهار نظر در مورد پست شخص دیگری و حتی در مورد پست های خود اضافه کنید.

ساخت لینک اینستاگرام

بیوگرافی در اینستاگرام

می توانید از طریق باکس وب سایت یک لینک در بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید. این تنها مکان برای افزودن بازخورد ارگانیک به وب سایت شما است، مگر اینکه یک پست تبلیغاتی یا توضیحات IGTV ایجاد کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

پست های تبلیغاتی اینستاگرام

در اینستاگرام، می‌توانید برای تبلیغ پست‌های خود برای هدف قرار دادن مخاطب خاص، هزینه پرداخت کنید. پست های تبلیغاتی همچنین به شما این امکان را می دهند که بازخورد خود را در توضیحات درج کنید که کاربران می توانند برای بازدید از سایت شما روی آن کلیک کنند.

توضیحات IGTV

راه دیگر برای استفاده از پیوندهای رسانه های اجتماعی در اینستاگرام، توضیحات ویدیوهای IGTV شما است. محدودیت 2200 کاراکتر برای این فیلد وجود دارد و قرار دادن بازخورد نزدیک به ابتدا برای مشاهده و کلیک بهتر است.

لینکدین

آدرس وب سایت پروفایل شخصی لینکدین

در حساب های شخصی لینکدین، می توانید بازخورد خود را در بخش URL های وب سایت قرار دهید. این به شما کمک می کند تا بازخورد با کیفیتی برای برند خود دریافت کنید و ترافیک هدفمندی را به سایت خود هدایت کنید.

آدرس صفحه شرکت وب سایت حساب لینکدین

اگر صفحه شرکتی در لینکدین دارید، می‌توانید بازخورد خود را در بخش URL وب‌سایت خود برای بهینه‌سازی موتور جستجو و دیده شدن نام تجاری خود قرار دهید.

انتشارات لینکدین

انتشارات لینکدین یک راه عالی برای ایجاد اعتبار و اعتبار در جایگاه شما هستند. اما حتی بهتر از آن، لینکدین به شما اجازه می دهد که یک لینک در خود پست قرار دهید.

نظرات در لینکدین

نظرات لینکدین زمینه دیگری برای ایجاد ارتباطات رسانه های اجتماعی است. شما می توانید در مورد پست ها و مقالات دیگران در LinkedIn نظر دهید و در حین ارسال یک لینک به سایت خود برای ایجاد لینک های بیشتر.

مقالات در لینکدین

لینکدین یک ویژگی خاص به نام «مقالات» دارد که بخشی از محتوای بلندمدت است، شبیه به پست وبلاگی که می‌توانید در پلتفرم ایجاد کنید. همچنین یک مکان عالی برای ارسال پیوندها برای ایجاد ارتباطات رسانه های اجتماعی است.

برای استفاده از این قابلیت کافی است در زیر فیلد «شروع پست» «نوشتن مقاله» را انتخاب کنید. این در کنار دکمه “رویداد” است. در داخل این مقاله، می‌توانید مانند هر پست وبلاگ، لینک‌هایی را به وب‌سایت خود اضافه کنید.

ساختمان پیوند متوسط

توضیحات پروفایل متوسط

اگر یک حساب متوسط ​​دارید، می توانید پیوندی به وب سایت خود در توضیحات حساب در این پلت فرم بازاریابی رسانه های اجتماعی قرار دهید. شما فقط 80 کاراکتر برای این فیلد دارید و بهتر است برای اهداف سئو لینک را در انتهای توضیحات قرار دهید.

انتشارات متوسط

انتشارات متوسط ​​مکان دیگری برای قرار دادن پیوندها هستند. Medium دامنه اعتباری بالایی دارد و یکی از محبوب ترین وب سایت ها در اینترنت است. بنابراین، معمول است که یک پست متوسط ​​در 10 موقعیت برتر گوگل برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی قرار بگیرد. و اگر پست شما دارای پیوندی به وب سایت شما باشد، می تواند به بهبود عملکرد سئو آن URL کمک کند.

ساختمان لینک پینترست

آدرس وب سایت حساب پینترست

حساب پینترست شما مکانی عالی برای ارسال بازخورد در وب سایت شما است. می توانید این کار را با افزودن یک لینک در بخش URL وب سایت انجام دهید.

پین ها در پینترست

ایجاد پین در Pinterest یکی دیگر از استراتژی های محبوب برای ایجاد ارتباطات رسانه های اجتماعی است. با هر پینی که ایجاد می کنید، می توانید یک URL برای سایت مقصد اضافه کنید.

برای استفاده حداکثری از این روش لینک بیلدینگ، مطمئن شوید که یک تصویر چشم نواز ایجاد کنید که برای مردم جذاب باشد و یک توضیح قانع کننده که کلیک ها را به وب سایت شما تشویق کند. این باعث می شود افراد بیشتری در پلتفرم پینترست URL شما را دوباره آپلود کنند تا تعداد پیوندهای ارگانیک در پلتفرم افزایش یابد.

Reddit

نظرات عمومی در Reddit

می توانید پیوندهایی به نظرات subreddits اضافه کنید. با این حال، باید مراقب این نوع لینک سازی در رسانه های اجتماعی باشید، زیرا ناظران Reddit شناخته شده اند که این نوع پیوندها را زمانی که شبیه به هرزنامه هستند حذف می کنند. بنابراین پیوندی را فقط در صورتی اضافه کنید که به مکالمه اضافه کند.

همچنین، پیوندهای موجود در نظرات Reddit به عنوان پیوندهای nofollow شروع می شوند. اما با گذشت زمان، اگر این پست به سطح خاصی از کارما یا رای‌گیری برسد (تعداد دقیق آن مشخص نیست)، می‌تواند به یک پیوند dofollow برای عبور از مقدار بالاتری از PageRank تبدیل شود.

پست های لینک به اشتراک گذاشته شده

Reddit قابلیتی دارد که می توانید پست ها را با لینک مستقیم به اشتراک بگذارید. و اگر بتوانید پیوندی مانند این را در یک ساب ردیت محبوب به اشتراک بگذارید که نظرات و رای های زیادی را دریافت می کند، می تواند به یک لینک عالی تبدیل شود که ترافیکی را به وب سایت شما ایجاد می کند.

پست های subreddit خودتان

هنگامی که حساب Reddit شما به 30 روز رسید، می توانید subreddit خود را ایجاد کنید. و در داخل این ساب ردیت می توانید به تعداد دلخواه لینک ارسال کنید. بهترین روش در اینجا ایجاد پست های بلندمدت است که حاوی لینک شما باشد، که نوع ایده آلی از محتوا برای ایندکس شدن در گوگل است.

توییتر

توضیحات نمایه توییتر

وقتی حساب توییتر خود را راه اندازی می کنید، 160 کاراکتر فضایی برای توصیف خودتان وجود دارد. و این یک مکان عالی برای ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی است، زیرا می توانید پیوندی به وب سایت خود قرار دهید که هر کسی که از حساب شما بازدید می کند می تواند روی آن کلیک کند.

فیلد وب سایت برای حساب توییتر

جعبه وب سایت در حساب توییتر شما مکان دیگری برای ارسال بازخورد به سایت شما است. از این فیلد عاقلانه استفاده کنید زیرا فقط یک لینک را مجاز می کند و از همان پیوندی که در توضیحات حساب توییتر خود قرار داده اید استفاده نکنید.

توییت ها

وقتی توییت می‌کنید، می‌توانید پیوندی به وب‌سایت خود در متن توییت قرار دهید. همچنین می‌توانید پیوندی را در پاسخ‌های توییت اضافه کنید.

توییت‌ها توسط گوگل ایندکس می‌شوند، که به بهبود ارزش سئوی هایپرلینک شما با این نوع لینک‌سازی رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کند.

ایجاد لینک در یوتیوب

پیوند به حساب‌های YouTube

اکانت های یوتیوب مکانی دارند که در آن می توانید چندین لینک مختلف اضافه کنید که یکی از آنها بک لینک ها به وب سایت شما است.

پیوند به بنرهای کانال یوتیوب

اگر یک کانال YouTube دارید، می توانید وب سایت خود را به قسمت بنر پیوند دهید. در بخش سفارشی سازی کانال> اطلاعات پایه، بخش “پیوندها” را مشاهده خواهید کرد. در اینجا لینک خود را قرار می دهید، که سپس به عنوان یک دکمه در بالای بنر کانال YouTube شما ظاهر می شود.

توضیحات ویدیوی یوتیوب

توضیحات ویدیوی یوتیوب مکان آسانی برای قرار دادن لینک است و می توانید هر تعداد که می خواهید قرار دهید، البته تا زمانی که از 5000 کاراکتر (حدود 800 کلمه) تجاوز نکنید.

همچنین ایده خوبی است که بک لینک های خود را با کلمات کلیدی مرتبط احاطه کنید تا به بهبود ارتباط فعلی پیوندهای سئو کمک کنید.

نظرات در یوتیوب

نظر دادن در مورد ویدیوهای خود و سایر افراد مکان دیگری است که می توانید از آن برای ایجاد پیوندهای رسانه های اجتماعی استفاده کنید. و اگر نظرات شما برای سایر کاربران مفید باشد، این می تواند راهی قدرتمند برای بازگرداندن ترافیک هدفمند به یک صفحه خاص در وب سایت شما باشد.

نقشه های یوتیوب

نقشه های یوتیوب عباراتی دعوت کننده (CTA) هستند که بینندگان را به ویدیو، کانال یا وب سایت دیگری می برد. و می توانید از این ویژگی برای ایجاد پیوند با افزودن پیوندهایی به ویدیوهای خود استفاده کنید که به سایت شما باز می گردند.

با این حال، ویژگی کارت یوتیوب فقط برای کانال هایی در دسترس است که برای برنامه شریک YouTube ثبت نام کرده اند. علاوه بر این، شما فقط می توانید به وب سایت مرتبط با حساب خود پیوند دهید. یک سایت در اینترنت نیست.

صفحات نهایی یوتیوب

یوتیوب همچنین دارای ویژگی به نام صفحه نهایی است که در 5-20 ثانیه آخر ویدیو ظاهر می شود. این مکان دیگری است که می توانید با افزودن یک لینک به وب سایت خود به یکی از جایگزین های صفحه پایانی، برای ایجاد پیوند استفاده کنید. با این حال، درست مانند ویژگی YouTube Cards، فقط کانال‌های موجود در YouTube Partner Program می‌توانند به وب‌سایت‌های دیگر در صفحه پایانی پیوند داده شوند و سایت باید به حساب کاربری مرتبط باشد.

خلاصه ای برای ایجاد ارتباطات رسانه های اجتماعی

امیدوارم از این راهنمای پیوند رسانه های اجتماعی لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شده اید، روش های زیادی وجود دارد که می توانید از بازاریابی رسانه های اجتماعی برای ایجاد لینک به وب سایت خود برای کمک به سئو به صورت مستقیم و غیر مستقیم استفاده کنید. و هنگامی که این نوع لینک بیلدینگ را بخشی از استراتژی بلندمدت بازاریابی دیجیتال خود قرار می دهید، ممکن است با افزایش دیده شدن برند و رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ، در حالی که سایر صاحبان سایت شروع به پیوند می کنند، مواجه شوید. محتوای با کیفیت شما

راهنمای انتشار لینک های رسانه های اجتماعی (28 پیوندی که می توانید ایجاد کنید) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.