منو سایت

بک لینک های PR8 چیست؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
بک لینک های PR8 چیست؟ (جواب داد)


در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که “بازخورد PR8 چیست؟”

همچنین فهرستی از نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های PR8 و توضیحی در مورد اهمیت دریافت لینک از وب‌سایت‌های بسیار معتبر با رتبه PageRank 8 پیدا خواهید کرد.

همانطور که در این صفحه در مورد اینکه لینک های روابط عمومی بالا چیست، ذکر شد، LinkRank یک الگوریتم مرجع لینک است که کیفیت و کمیت لینک هایی را که به سایر صفحات وب اشاره می کنند، تجزیه و تحلیل می کند.

ارزش PR8 سومین امتیاز بالاتر در یک وب سایت است که یک وب سایت می تواند با الگوریتم رتبه بندی لینک گوگل به دست آورد.

بازخورد PR8 چیست؟

بک لینک های PR8 چیست؟

بک لینک های PR8 لینک هایی از سایر وب سایت ها با امتیاز 8 از 10 هستند. بک لینک های PR8 دارای اعتبار بالاتری نسبت به لینک های PR7 هستند اما ارزش کمتری نسبت به لینک های PR9 دارند.

نمونه هایی از وب سایت های PR8

  • بیت.لی
  • فلیکر
  • GitHub
  • iTunes
  • NYTimes
  • پینترست

PR8 چگونه محاسبه می شود؟

گوگل از یک مقیاس لگاریتمی برای اندازه گیری امتیاز یک وب سایت استفاده می کند، به این معنی که تعداد سایت های PR8 در اینترنت کمتر از سطوح پایین تر است.

نتیجه پیج رنک یک وب سایت توسط الگوریتم گوگل و با استفاده از تعداد و ارزش لینک های ورودی به یک وب سایت برای ارزیابی اهمیت آن محاسبه می شود. این الگوریتم ریاضی بر اساس وب گراف است که از تمام صفحات وب جهانی به عنوان گره ها و لینک ها به عنوان لبه ایجاد می شود.

وب سایت هایی که دارای امتیاز 8 Rank محاسبه شده هستند به وب سایت های معتبری که از اعتماد بالایی برخوردار هستند پیوند داده می شوند. برای به دست آوردن نتیجه PR8، اتصالات با کیفیت زیادی لازم است. با این حال، هنگامی که این محاسبه به دست آمد، این سایت‌ها معمولاً در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای کلمات کلیدی هدف خود نسبت به سایت‌های PR1-7 به دلیل این قدرت پیوند اندازه‌گیری شده، رتبه بالاتری دارند.

اگر می خواهید در مورد انواع بیشتری از روابط عمومی بیاموزید، این راهنماهای اضافی را ببینید:

  • مراجع PR10 چیست؟
  • بک لینک های PR9 چیست؟
  • بازخورد PR7 چیست؟

چرا بازخورد PR8 مهم است

بک لینک های PR8 مهم هستند زیرا این نوع لینک ها می توانند عملکرد سئوی خارج از صفحه وب سایت شما را بهبود بخشند.

با ایجاد لینک های بیشتر برای رتبه 8، اهمیت و اعتبار وب سایت شما بر اساس الگوریتم لینک مرجع گوگل افزایش می یابد. این به نوبه خود می تواند به شما کمک کند رتبه جستجوی گوگل خود را برای کلمات کلیدی که برای تجارت شما مهم هستند افزایش دهید.

فقط به خاطر داشته باشید که به دست آوردن ارجاع به PR8 سخت تر از پیوندهایی است که امتیازات کمتری در PageRank دارند. با افزایش ارزش روابط عمومی، پیوند دادن محتوای شما از سایتی با اعتبار بالاتر در دامنه دشوارتر می شود.

خلاصه بازخورد PR8

امیدوارم از این راهنمای در مورد بازخورد PR8 لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، وب سایت های PR8 از اعتبار بالایی برخوردار هستند و دریافت بازخورد از سایتی با رتبه 8 رتبه می تواند به بهبود رتبه جستجوی Google شما کمک کند.

انتشارات بک لینک های PR8 چیست؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.