منو سایت

بک لینک های PR7 چیست؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
بک لینک های PR7 چیست؟ (جواب داد)


در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که “بازخورد PR7 چیست؟”

همچنین فهرستی از نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های PR7 و توضیحی در مورد اهمیت دریافت لینک از وب‌سایت‌های بسیار معتبر با رتبه ۷ پیدا خواهید کرد.

همانطور که در این صفحه در مورد اینکه لینک های روابط عمومی بالا چیست، ذکر شد، LinkRank یک الگوریتم مرجع لینک است که کیفیت و کمیت لینک هایی را که به سایر صفحات وب اشاره می کنند، تجزیه و تحلیل می کند.

ارزش PR7 چهارمین امتیاز بالاتر در یک وب سایت است که یک وب سایت می تواند با الگوریتم رتبه بندی لینک گوگل به دست آورد.

بازخورد PR7 چیست؟

بک لینک های PR7 چیست؟

بک لینک های PR7 لینک هایی از سایر وب سایت ها با امتیاز 7 از 10 هستند. بک لینک های PR7 دارای اعتبار بالاتری نسبت به لینک PR6 هستند اما ارزش کمتری نسبت به لینک PR8 دارند.

نمونه هایی از وب سایت های PR7

  • رفتار
  • عوام خلاق
  • متوسط
  • Reddit
  • Sites.Google.com
  • SlideShare.net
  • SoundCloud

PR7 چگونه محاسبه می شود؟

گوگل از یک مقیاس لگاریتمی برای اندازه گیری امتیاز یک وب سایت استفاده می کند، به این معنی که تعداد سایت های PR7 در اینترنت کمتر از سطوح پایین تر است.

نتیجه پیج رنک یک وب سایت توسط الگوریتم گوگل و با استفاده از تعداد و ارزش لینک های ورودی به یک وب سایت برای ارزیابی اهمیت آن محاسبه می شود. این الگوریتم ریاضی بر اساس وب گراف است که از تمام صفحات وب جهانی به عنوان گره ها و لینک ها به عنوان لبه ایجاد می شود.

وب سایت هایی که دارای رتبه 7 هستند با وب سایت هایی با اعتبار متوسط ​​​​بالا مرتبط هستند. برای به دست آوردن یک وب سایت تا نتیجه PR7، تعداد زیادی لینک با کیفیت لازم است. با این حال، دستیابی به آن بسیار ساده تر از ارزش روابط عمومی بالاتر مانند 8، 9 یا 10 است.

اگر می خواهید در مورد انواع بیشتری از روابط عمومی بیاموزید، این راهنماهای اضافی را ببینید:

  • مراجع PR10 چیست؟
  • بک لینک های PR9 چیست؟
  • بازخورد PR8 چیست؟

چرا بازخورد PR7 مهم است

بک لینک های PR7 بسیار مهم هستند زیرا به دست آوردن آنها بسیار ساده تر از پیوندهایی با رتبه صفحه بالاتر است. بنابراین، ایجاد یک پایه خوب از پیوند با وب سایت های PR7 برای بهبود عملکرد سئوی خارج از صفحه برای سایت شما خوب است.

همانطور که سایت شما از سایت های بیشتری با رتبه 7 بازخورد دریافت می کند، اهمیت و اعتبار وب سایت شما بر اساس الگوریتم اعتبار لینک گوگل افزایش می یابد. این نیز مهم است، زیرا هرچه امتیاز روابط عمومی شما بالاتر باشد، رتبه بندی جستجوی گوگل شما برای کلمات کلیدی که فعالانه روی آنها تمرکز می کنید، بهتر می شود.

ایجاد بک لینک PR7 محل خوبی برای شروع هر کمپین لینک بیلدینگ است و معمولا منجر به کسب لینک های بیشتری نسبت به سطوح بالاتر رتبه صفحه می شود.

خلاصه بازخورد PR7

امیدوارم از این راهنمای در مورد پیوندهای PR7 لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، وب سایت های PR7 دارای اعتبار نسبتاً بالایی هستند و دریافت بازخورد از سایتی با رتبه 7R بسیار آسان تر از سطوح بالاتر روابط عمومی است. علاوه بر این، دریافت این نوع پیوندها می تواند به شما کمک کند رتبه بندی جستجوی Google خود را با سرعت بیشتری بهبود بخشید.

انتشارات بک لینک های PR7 چیست؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.