منو سایت

بک لینک های PR6 چیست؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
بک لینک های PR6 چیست؟ (جواب داد)


در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که “بازخورد PR6 چیست؟”

همچنین فهرستی از نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های PR6 را پیدا خواهید کرد تا بتوانید ببینید یک سایت PageRank 6 چگونه به نظر می‌رسد.

همچنین خواهید آموخت که چرا دریافت بازخورد از وب سایت های با رتبه بالا با این سطح از روابط عمومی مهم است. همانطور که در این صفحه در مورد اینکه پیوندهای روابط عمومی بالا چیست، LinkRon یک الگوریتم اعتبار پیوند است که کیفیت و کمیت پیوندهایی را که به سایر صفحات وب در اینترنت اشاره می کنند، تجزیه و تحلیل می کند.

ارزش PR6 پنجمین امتیاز بالاتر در یک وب سایت است که یک وب سایت می تواند با الگوریتم رتبه بندی لینک گوگل به دست آورد.

بازخورد PR6 چیست؟

بک لینک های PR6 چیست؟

بک لینک های PR6 لینک هایی از وب سایت های دیگر با امتیاز 6 از 10 هستند. بک لینک های PR6 دارای اعتبار بالاتری نسبت به لینک های PR5 هستند، اما ارزش کمتری نسبت به لینک های PR7 دارند.

نمونه هایی از وب سایت های PR6

 • قهوه بخر
 • کانوا
 • کانال 4
 • جیب جیبی
 • ایمگور
 • لولو
 • دروازه تحقیق
 • میمون با تجربه

PR6 چگونه محاسبه می شود؟

گوگل از یک مقیاس لگاریتمی برای اندازه گیری رتبه وب سایت استفاده می کند، به این معنی که تعداد سایت های PR6 کمتری در اینترنت نسبت به سطوح پایین تر وجود دارد.

نتیجه پیج رنک یک وب سایت با استفاده از تعداد و ارزش لینک های ورودی به یک وب سایت برای ارزیابی اهمیت آن توسط الگوریتم گوگل محاسبه می شود. این الگوریتم ریاضی بر اساس وب گراف است که از تمام صفحات وب جهانی به عنوان گره ها و لینک ها به عنوان لبه ایجاد می شود.

وب سایت هایی که دارای امتیاز 6 Rank محاسبه شده هستند با وب سایت های نسبتاً معتبر مرتبط هستند. این بدان معناست که درصد بیشتری از سایت های با کیفیت پایین تر نسبت به سایت های بسیار معتبر وجود دارد که به یک سایت PR6 لینک می دهند.

با این حال، هنوز تعداد زیادی لینک با کیفیت برای به دست آوردن یک وب سایت تا نتیجه PR6 مورد نیاز است. و دستیابی به این سطح بسیار ساده تر از ارزش روابط عمومی بالاتر مانند 7، 8، 9 یا 10 است.

اگر می خواهید در مورد انواع بیشتری از روابط عمومی بیاموزید، این راهنماهای اضافی را ببینید:

 • مراجع PR10 چیست؟
 • بک لینک های PR9 چیست؟
 • بازخورد PR8 چیست؟
 • بازخورد PR7 چیست؟
 • بازخورد PR5 چیست؟

چرا بازخورد PR6 مهم است

بک لینک های PR6 بسیار مهم هستند زیرا دریافت آنها برای وب سایت شما بسیار راحت تر از پیوندهایی با رتبه صفحه بالاتر است. بنابراین، ایجاد یک پایه خوب از پیوندها با سایت های PR6 برای بهبود عملکرد سئوی خارج از صفحه برای وب سایت شما خوب است.

از آنجایی که سایت شما لینک های بیشتری نسبت به سایت هایی با پیج رنک 6 دریافت می کند، اهمیت و اعتبار وب سایت شما بر اساس الگوریتم لینک دهی گوگل افزایش می یابد. این نیز مهم است، زیرا هر چه امتیاز روابط عمومی شما بالاتر باشد، رتبه بندی جستجوی گوگل شما برای کلمات کلیدی هدف شما بهتر است.

ارزش روابط عمومی در سراسر دامنه گسترش می یابد تا به افزایش اعتبار و اعتبار هر صفحه وب در سایت کمک کند. بنابراین ایجاد لینک‌های PR6 مکان خوبی برای شروع هر کمپین لینک‌سازی است و معمولاً منجر به دریافت لینک‌های بیشتر با سرعتی سریع‌تر از تلاش برای انتقال به سطوح بالاتر PageRank می‌شود، جایی که سایت‌ها در مورد افرادی که در اینترنت به آنها وصل می‌شوند حساس‌تر هستند.

خلاصه بازخورد PR6

امیدوارم از این راهنمای در مورد پیوندهای PR6 لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، وب سایت های PR6 دارای سطح متوسطی از اعتبار هستند و دریافت بازخورد از سایتی با رتبه 6 رتبه بسیار آسان تر از سطوح بالاتر روابط عمومی است. علاوه بر این، دریافت این نوع پیوندها می تواند به شما کمک کند تا رتبه بندی جستجوی گوگل خود را با سرعت بیشتری بهبود بخشید، به خصوص اگر وب سایت شما در حال حاضر امتیاز روابط عمومی پایین تری دارد.

انتشارات بک لینک های PR6 چیست؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.