منو سایت

  • خانه
  • آموزش سئو
  • بهترین راه برای دریافت بازخورد .EDU و .GOV چیست؟ (جواب داد)

بهترین راه برای دریافت بازخورد .EDU و .GOV چیست؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
بهترین راه برای دریافت بازخورد .EDU و .GOV چیست؟ (جواب داد)

در این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم که بهترین راه‌های دریافت لینک به .edu و .gov چیست؟

همانطور که می دانید، دریافت لینک های .edu و .gov یک فرصت طلایی برای لینک های با کیفیت محسوب می شود، زیرا دولت و موسسات آموزشی از اختیارات بالایی در حوزه برخوردار هستند.

و اغلب، این نوع پیوندها پیوندهای dofollow هستند، به این معنی که آنها با کیفیت ترین لینک هایی هستند که می توانید برای ارسال رتبه صفحه خود به وب سایت خود داشته باشید.

اگر نکات زیر را دنبال کنید، می‌توانید پیوندهای بیشتری از وب‌سایت‌های معتبر با پسوندهای .edu و gov دریافت کنید تا به بهبود بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) برای کسب رتبه‌های بالاتر در Google، Yahoo و Bing کمک کنند.

بازخورد EDU و GOV چیست؟

بک لینک های Edu و gov پیوندهایی به سایت شما از وب سایت هایی با دامنه های سطح بالا .edu یا .gov (TLD) هستند. بازخورد از وب‌سایت‌های .edu و .gov اغلب دارای بالاترین ارزش بهینه‌سازی موتور جستجو است، زیرا آنها وب‌سایت‌های معتبری هستند.

بهترین راه برای دریافت بازخورد .EDU و .GOV چیست

بهترین راه برای دریافت بازخورد .EDU و .GOV چیست؟

1. کسب و کار خود را برای بازخورد .GOV ارسال کنید

اولین راه برای دریافت بازخورد GOV این است که کسب و کار خود را به کارمندان دولت محلی ارائه دهید.

اگر کسب و کار شما دارای یک آدرس محلی است، می توانید از دولت محلی خود بخواهید در صفحه منابع کسب و کار محلی در وب سایت GOV. بازخورد خود را به وب سایت شما اضافه کند. این نوع صفحات برای اطلاع رسانی به مشاغل محلی استفاده می شود تا ساکنان بتوانند محصولات و خدمات بومی سازی شده را دریافت کنند.

2. برای بازخورد .EDU با دانشجویان تماس بگیرید

یک راه آسان برای دریافت بازخورد از موسسات آموزشی، تماس با دانشجویانی است که برای روزنامه دانشگاه می نویسند. همه این روزنامه ها اکنون آنلاین هستند و دانشجویانی که برای این رسانه ها کار می کنند همیشه به دنبال داستان های خوب برای پوشش هستند و معمولا مهلت کوتاهی برای انتشار مقاله دارند.

می‌توانید ایده‌ای را به یکی از این خبرنگاران دانشگاه ارائه دهید که به صنعت شما مرتبط است و در مقاله به همراه بازخورد رایگان .edu مورد استناد قرار گیرد. علاوه بر این، می‌توانید منابع پیوند خوبی را برای مقالات آینده ارائه دهید که دانش‌آموزان می‌توانند مرتبط با جایگاه شما منتشر کنند.

3. رویدادهای محلی و مجازی را ارائه دهید

اگر می‌پرسید بهترین راه‌ها برای دریافت بازخورد در مقیاس .edu و .gov چیست، ممکن است ارائه یک رویداد محلی یا مجازی گزینه خوبی باشد.

مؤسسات آموزشی و وب سایت های دولتی همیشه رویدادهایی را منتشر می کنند که می تواند به بهبود رفاه دانش آموزان و افراد محلی کمک کند. و با ایجاد رویدادی مانند سمینار، روز باز، مشاوره یا رویدادهای دیگر که به افراد امکان می‌دهد حضوری یا مجازی دور هم جمع شوند، می‌توانید فقط با آگاه کردن آنها از وب‌سایت‌های .edu و .gov در منطقه خود بازخورد دریافت کنید.

4. به نمایشگاه های شغلی .EDU و .GOV بپیوندید

پیوستن به نمایشگاه‌های شغلی راه دیگری برای ایجاد پیوند آسان به .gov و .edu است.

می‌توانید برای شرکت در رویدادهای ماهانه نمایشگاه شغلی که در منطقه محلی شما برگزار می‌شود، جستجو کنید و اغلب در وب‌سایت مؤسسه بازخورد به همراه نام تجاری و اطلاعات تماس خود دریافت کنید.

5. نظرات خود را در وبلاگ های دانشگاه ارسال کنید

ارسال نظر در وبلاگ ها احتمالاً رایج ترین تمایل برای دریافت پیوند به .edu است. هنوز وبلاگ های دانشگاهی و کالج زیادی وجود دارد که به کاربران امکان نظر دادن را می دهد و شما می توانید نظرات خوبی را همراه با بازخورد در وب سایت خود در زمینه نویسنده ارسال کنید.

این اپراتور جستجوی پیشرفته گوگل را برای یافتن کالج ها و دانشگاه های دارای وبلاگ امتحان کنید:

  • inurl: edu “وبلاگ”

6. یک منبع برای آموزش و پرورش و وب سایت های دولتی ایجاد کنید

اکثر مؤسسات دولتی و آموزشی دارای صفحات منابعی هستند که شامل پیوندهایی به منابع خارجی است که برای ساکنان و دانش آموزان مفید است. و معمولاً فقط با مرور این نوع وب سایت ها می توانید یک صفحه طاقچه مناسب برای لیست پیدا کنید.

هنگامی که یک گزینه بازخورد خوب در .edu یا .gov پیدا کردید، باید مطمئن شوید که محتوای بسیار مرتبط و با کیفیتی برای اشتراک گذاری با صاحب سایت دارید. سپس می توانید با استفاده از نکات موجود در این راهنمای دیگر در مورد نحوه درخواست بازخورد برای افزایش شانس خود برای قرار دادن بازخورد در صفحه منبع، با مدیر وب سایت خود تماس بگیرید.

7-ارسال بورسیه برای معرفی

کالج ها و دانشگاه ها همیشه بورسیه هایی را برای کمک به دانشجویان خود در پرداخت شهریه می پذیرند. و شما می توانید با ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجویانی که نیاز مالی دارند در ازای بازخورد از این موضوع به نفع خود استفاده کنید.

کلید این نوع ایجاد پیوندهای بورس تحصیلی برای بازخورد .edu ایجاد یک صندوق بورسیه واقعی است. نه فقط جعلی که هرگز به دانش آموزان پول نمی دهد. این راهنما را در بنیاد سن دیگو برای راهنمایی در مورد چگونگی راه اندازی یک صندوق بورس تحصیلی با تمام شرایط واجد شرایط بودن ببینید.

هنگامی که بورسیه تحصیلی شما تنظیم شد، فقط باید با کالج ها و دانشگاه های زیادی که ممکن است برای تبلیغ بورسیه تماس بگیرید تا به وب سایت خود لینک دریافت کنید.

8. یک پست شغلی برای مراجع به اشتراک بگذارید

آیا شغلی برای پر کردن دارید؟ حتی اگر فقط یک شغل پاره وقت یا یک فرصت شغلی آزاد باشد، همچنان می توانید در سایت های دولتی و آموزشی در مورد آن پست کنید.

و دوره های کارآموزی را فراموش نکنید. دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر همیشه به دنبال دوره های کارآموزی خوبی هستند که بتواند مهارت های لازم برای ورود به نیروی کار در رشته مورد نظر خود را به آنها بدهد.

این دوره های کارآموزی نیز همیشه نباید دارای موقعیت های حقوقی باشند. کسب تجربه واقعی در ازای مهارت های ارزشمندی که می تواند منجر به پیشرفت شغلی شود، همچنان می تواند نامزدهای واجد شرایط را برای کسب و کار شما جذب کند.

9. مصاحبه با یک استاد

در بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌ها، رئیس دپارتمان (یا کرسی) اغلب بر محتوایی که برای بخش‌های دانشگاهی آنها در وب‌سایت گنجانده می‌شود، تأثیر می‌گذارد. و یکی از بهترین راه ها برای دریافت بازخورد در مورد یک سایت .edu که برای وب سایت شما مناسب است، مصاحبه با یکی از اساتید آن بخش است.

با پیروی از این استراتژی لینک سازی، سه چیز می تواند اتفاق بیفتد:

  • رئیس دپارتمان می تواند لینک مصاحبه شما را در وب سایت دپارتمان دانشگاهی قرار دهد تا آخرین اخبار اساتید را برای جذب دانشجویان بیشتر تبلیغ کند.
  • مقاله شما ممکن است توسط بخش بازاریابی موسسه در یک بیانیه مطبوعاتی و / یا پست وبلاگ در وب سایت اصلی کالج ارائه شود.
  • دانش‌آموختگان و/یا بخش‌های پیشرفت سازمانی ممکن است از وب‌سایت‌های خودشان به مقاله پیوند دهند و/یا مجله فارغ‌التحصیلان خود را برای آن منتشر کنند.

10. در مورد یک سیاستمدار مثبت بنویسید

یکی دیگر از راه های منحصر به فرد برای دریافت پیوند به .gov این است که درباره یک سیاستمدار محلی مثبت بنویسید و مقاله را در وب سایت خود منتشر کنید. سپس این URL را به دفتر دولت محلی یا سیاستمدار خود ارسال کنید تا بدانند وجود دارد.

سیاستمداران دوست دارند مقالاتی را به اشتراک بگذارند که سیاست ها و شخصیت آنها را ستایش کند، و این استراتژی پیوند دادن می تواند به نفع شما باشد تا با استفاده از قدرت چاپلوسی، پیوندهای .gov آسان را برای وب سایت خود به دست آورید.

بهترین راه برای دریافت خلاصه بازخورد .EDU و .GOV

امیدوارم از این راهنما لذت برده باشید، که به این سوال پاسخ می دهد که بهترین راه ها برای دریافت پیوند به .edu و .gov چیست.

همانطور که می بینید، راه های زیادی برای دریافت لینک به .edu و .gov وجود دارد که نیاز به تلاش زیادی ندارد. و با فکر کردن خارج از چارچوب با کمپین لینک بیلدینگ خود، می توانید به راحتی لینک هایی را از موسسات دولتی و آموزشی مطرح در حوزه دریافت کنید تا رتبه سئو و ترافیک وب سایت خود را بهبود بخشد.

The post بهترین راه برای دریافت بازخورد .EDU و .GOV چیست؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.