منو سایت

بازخورد PR10 چیست؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
بازخورد PR10 چیست؟ (جواب داد)


در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که “بازخورد PR10 چیست؟”

همچنین فهرستی از نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های PR10 و دلایل اهمیت رتبه 10 را پیدا خواهید کرد.

همانطور که در این صفحه در مورد اینکه لینک های روابط عمومی بالا چیست، ذکر شد، LinkRank یک الگوریتم مرجع لینک است که کیفیت و کمیت لینک هایی را که به سایر صفحات وب اشاره می کنند، تجزیه و تحلیل می کند.

مراجع PR10 چیست؟

بازخورد PR10 چیست؟

بک لینک های PR10 لینک هایی از سایر وب سایت ها با رتبه 10.R10 هستند که بر اساس الگوریتم رتبه بندی لینک گوگل، بک لینک های معتبرترین لینک در اینترنت هستند.

نمونه هایی از وب سایت های PR10

  • CNN.com
  • Google.com
  • HHS.gov
  • TheEuropeanLibrary.org
  • USA.gov
  • W3.org

PR10 چگونه محاسبه می شود؟

نتیجه پیج رنک یک وب سایت توسط الگوریتم گوگل و با استفاده از تعداد و ارزش لینک های ورودی به یک وب سایت برای ارزیابی اهمیت آن محاسبه می شود. این الگوریتم ریاضی بر اساس وب گراف است که از تمام صفحات وب جهانی به عنوان گره ها و لینک ها به عنوان لبه ایجاد می شود.

رتبه صفحه گوگل از یک مقیاس لگاریتمی استفاده می کند که در آن وب سایت های PR10 بسیار کمتر از سطوح پایین PR هستند. در واقع، بسیار نادر است که برای یک وب سایت رتبه 10 را کسب کنید.

وب‌سایت‌هایی که رتبه صفحه ۱۰ دارند، معتبرترین و معتبرترین وب‌سایت‌های اینترنت هستند که تعداد زیادی لینک از منابع معتبر دیگر دارند.

سایت های PR10 معمولاً در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای کلمات کلیدی هدف خود رتبه بالاتری دارند زیرا اعتبار پیوند آنها بسیار بالا است.

اگر می خواهید در مورد انواع بیشتری از روابط عمومی بیاموزید، این راهنماهای اضافی را ببینید:

  • بک لینک های PR9 چیست؟
  • بازخورد PR8 چیست؟
  • بازخورد PR7 چیست؟

چرا بازخورد PR10 مهم است

دریافت بازخورد PR10 مهم است زیرا می تواند اعتبار و اهمیت وب سایت شما را برای اهداف بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) به شدت افزایش دهد.

حتی اگر موفق به دریافت تنها یک بازخورد در 10Rank شوید، می توانید برای هر تعداد از کلمات کلیدی، رتبه وب سایت خود را در جستجوی گوگل افزایش دهید. بک لینک های PR10 با ارزش ترین لینک هایی هستند که می توانید در اینترنت دریافت کنید.

با این حال، یافتن پیوندهای صفحه 10 بسیار دشوار است، زیرا وب سایت هایی که مانند این مشخصات بالایی دارند، به سادگی به هیچ وب سایتی پیوند نمی دهند. در بیشتر موارد، دریافت بازخوردهای بالای Pr10 باید به طور طبیعی اتفاق بیفتد، به جای استفاده از یک کمپین لینک سازی برای به دست آوردن چنین پیوندی، زیرا این کمپین های تبلیغاتی معمولاً توسط وب سایت های با مشخصات بالا نادیده گرفته می شوند.

خلاصه بازخورد PR10

امیدوارم از این راهنما در مورد منابع PR10 لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، وب سایت های PR10 معتبرترین سایت های اینترنت هستند. و دریافت بازخورد از سایتی با رتبه 10 می تواند در بهبود رتبه بندی جستجوی گوگل شما بسیار مفید باشد. با این حال، نباید انتظار داشته باشید که این نوع رابطه را به دست آورید، زیرا شانس داشتن یک رابطه طبیعی بسیار نادر است.

انتشار بازخورد PR10 چیست؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.