منو سایت

بازخورد سئو سطح 1 (راهنمای لینک سازی سطح 1)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
بازخورد سئو سطح 1 (راهنمای لینک سازی سطح 1)

در این مقاله با بازخورد سئو سطح 1 آشنا خواهید شد.

نه تنها تعریف بازخورد سطح 1 را درک خواهید کرد، بلکه مجموعه ای از نمونه های بازخورد سطح اول، توضیحی در مورد اینکه چرا آنها برای سئو مهم هستند و لیستی از پیوندهای سطح 1 که می توانید برای دریافت آنها استفاده کنید، دریافت خواهید کرد. تعداد بیشتری از این لینک های بسیار معتبر برای وب سایت شما.

هدف نهایی در اینجا این است که به شما کمک کند تا بفهمید بک لینک های سطح 1 چیست و چگونه در سیستم هرمی پیوند بهینه سازی موتور جستجوی خارج از صفحه قرار می گیرند تا به وب سایت شما کمک کند رتبه بالاتری در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPS) داشته باشد.

بازخورد سطح 1

بازخورد سطح 1 چیست؟

بک لینک های سطح 1 لینک هایی هستند که مستقیماً به وب سایت خود به دست می آورید یا می سازید. بک لینک های سطح بالا معتبرترین لینک ها برای سایت شما در نظر گرفته می شوند زیرا بالاترین سرمایه را به لینک های سئو منتقل می کنند.

نمونه های بازخورد سطح 1

 • لینک های تحریریه به سایت هایی با اعتبار دامنه بالا.
 • پیوندهای متنی به یک پست مهمان به پست های وبلاگ با مشخصات بالا.
 • ارجاعات .EDU از کالج ها و دانشگاه ها.
 • پیوندهای GOV از سایت‌های دولتی محلی، ایالتی و فدرال.
 • پیوند به صفحه منبع
 • لینک های وب 2.0 با کیفیت بالا.
 • لینک های استناد.

چرا بازخورد سطح 1 مهم است؟

بک لینک های سطح 1 بسیار مهم هستند زیرا تأثیر مستقیمی بر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو دارند و نتایج سئوی شما را افزایش می دهند. الگوریتم های موتورهای جستجو از بازخورد سطح 1 برای اندازه گیری اهمیت و کیفیت محتوای شما برای نمایه سازی و رتبه بندی در SERP استفاده می کنند.

نمونه ای از اتصالات سطح 1 ساختمان

بررسی لینک بیلدینگ ردیف 1

استراتژی ایجاد روابط چند سطحی دارای سه سطح در هرم روابط است:

 • بازخورد سطح 1
 • بازخورد سطح 2
 • بازخورد سطح 3

بک لینک های سطح 1 مستقیماً به وب سایت اصلی اشاره می کنند. بک لینک های سطح 2 به لینک های سطح 1 اشاره می کنند و بک لینک های سطح 3 به لینک های سطح 2 اشاره می کنند. از این رو ایده یک هرم پیوند است.

هدف اصلی از ساخت لینک های سطح 1 افزایش اعتبار کلی دامنه وب سایت شما با ارائه پیوندهایی به صفحه اصلی یا افزایش رتبه اعتبار صفحه برای URL های فردی است تا به آنها کمک کند در رتبه های بالاتر در SERP قرار گیرند.

بک لینک های سطح اول مهم ترین لینک ها در یک سیستم لینک بیلدینگ چند لایه هستند، زیرا مستقیما به وب سایت شما اشاره می کنند. به عنوان مثال، لینک های سطح 2 پیوند مستقیمی به وب سایت اصلی ندارند، بلکه به صفحات بازخورد سطح 1 اشاره می کنند تا به افزایش ارزش صفحه رتبه SEO آنها کمک کنند.

بنابراین، بک لینک های سطح 1 باید با کیفیت ترین لینک هایی باشند که برای وب سایت خود دریافت می کنید، تا بتوانید بیشترین سهم لینک ها را از طریق این لینک ها انتقال دهید تا مقدار PageRank برای URL مقصد یا URL اصلی دامنه شما افزایش یابد.

هنگام ایجاد بازخورد سطح بالا، باید بر کیفیت، ارتباط و زمینه هر پیوندی که برای وب سایت خود به دست می آورید تمرکز کنید. بک لینک های سطح 1 نیز باید بک لینک های dofollow باشند، زیرا بیشترین سرمایه را از لینک های سئو منتقل می کنند.

در هرم پیوندی که از لینک‌های چند سطحی استفاده می‌کند، بهتر است تعداد لینک‌های سطح 1 کمتری که به وب‌سایت اصلی شما اشاره می‌کنند نسبت به چندین بک لینک سطح اول سطح پایین داشته باشید. باز هم، کیفیت، ارتباط و زمینه این بازخوردهای سطح 1 در مرحله اول هرم لینک بیلدینگ بسیار مهم است.

منابع برای ایجاد اتصالات سطح 1

اگر می خواهید ایده هایی در مورد نحوه ایجاد بازخورد سطح اول با کیفیت بالا داشته باشید، این منابع را بررسی کنید:

 • نحوه استفاده از HARO برای سئو و لینک
 • نحوه دریافت لینک به ویکی پدیا
 • نحوه دریافت بازخورد EDU
 • نحوه دریافت بازخورد .GOV
 • نحوه دریافت لینک به Dofollow
 • نحوه ایجاد لینک های وب 2.0

خلاصه بازخورد سطح 1

امیدوارم از این راهنمای بازخورد سطح 1 لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، ساخت لینک های سطح 1 مهمترین مرحله در هرم پیوند است، زیرا حاوی پیوندهایی است که مستقیماً به وب سایت اصلی شما اشاره می کند. این بک لینک های سطح بالا همچنین دارای بیشترین اعتبار هستند، زیرا بالاترین سرمایه را به لینک های سئو منتقل می کنند. بنابراین، شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا بهترین بازخورد سطح 1 را برای بهبود نتایج دامنه خود برای کل دامنه خود به دست آورید.

بازخورد سطح 1 برای انتشار SEO (راهنمای ایجاد پیوندهای سطح 1) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.