منو سایت

ایزویک برای 1000 بازدید چقدر می پردازد؟ (جواب داد)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
ایزویک برای 1000 بازدید چقدر می پردازد؟ (جواب داد)

آیا نمی دانید که Ezoic برای 1000 بازدید چقدر می پردازد؟

در مورد عواملی که بر مبلغی که Ezoic به ازای هر هزار بازدیدکننده وارد سایت می‌شوند به ناشران وب‌سایت‌هایش پرداخت می‌کنند، چطور؟

خوب، این دقیقاً همان چیزی است که در زیر خواهید فهمید.

در این راهنما، یک نمای کلی از مبلغی که Ezoic به ازای هر 1000 بازدید پرداخت می کند و ویژگی های مختلفی که بر درآمد وب سایت تأثیر می گذارد، دریافت خواهید کرد. هدف نهایی در اینجا این است که به شما کمک کند تخمین بهتری از مقدار پولی که می توانید با سایت خود به دست آورید داشته باشید و به شما نشان دهیم چه عواملی می توانند بر درآمد ماهانه شما تأثیر بگذارند.

ایزویک برای 1000 بازدید چقدر می پردازد؟

ایزویک برای 1000 بازدید چقدر می پردازد؟

Ezoic به ازای هر 1000 بازدید به طور متوسط ​​10-40 دلار پرداخت می کند. کل درآمد بستگی به جایگاه وب سایت، تعداد تبلیغات نمایش داده شده، مکان ترافیک، زمان سال، نرخ ترک تحصیل، تعداد صفحات بازدید شده در هر جلسه، و اینکه آیا وب سایت در برنامه Ezoic Premium ثبت شده است یا خیر، بستگی دارد. که حداکثر به ازای هر هزار بازدید پرداخت می کند.

Ezoic به سود به ازای هر 1000 بازدید کننده به عنوان “EPMV” اشاره می کند و به صورت زیر محاسبه می شود:

EPMV = سود کل) (بازدیدکنندگان ÷ 1000)

در اینجا یک مثال محاسبه است:

  • 1000 دلار کسب شده از ADX (مبادله تبلیغاتی).
  • 100000 بازدید در گوگل آنالیتیکس گزارش شده است.
  • EPMV = 1000 دلار ÷ (100000 ÷ 1000)، که 10 دلار EPMV است

اگر کاربر فعلی Ezoic نیستید، از شما دعوت می کنم تا برای شروع امروز از زیرمجموعه Ezoic من در اینجا استفاده کنید.

عواملی که بر سود Ezoic در هر 1000 بازدید تأثیر می گذارد

طاقچه در وب سایت

جایگاه وب سایت بر میزان دستمزد شما برای 1000 بازدید با Ezoic تأثیر می گذارد.

برای مثال، صنایعی مانند بیمه و شرکت‌های حقوقی، قیمت‌های تبلیغاتی به ازای هر کلیک (CPC) و هزینه به ازای هر هزار (CPM) بالاتری دارند که به درآمد بیشتر بازدیدکننده نیز منجر می‌شود. این را با جایگاه‌هایی با CPC و CPM پایین مقایسه کنید، مانند کتاب‌ها و آثار هنری که برای هر کلیک یا بازدید از صفحه هزینه زیادی نمی‌پردازند.

تعداد تبلیغات نمایش داده شده

تعداد کل تبلیغات نمایش داده شده به ازای هر بازدیدکننده نیز بر میزان پرداختی هر نمایش تأثیر می گذارد. وب‌سایتی که به ازای هر کاربر 10 آگهی نشان می‌دهد، معمولاً به ازای هر 1000 بازدید، نسبت به وب‌سایتی که فقط 5 آگهی را نشان می‌دهد، درآمد بیشتری کسب می‌کند.

محل ترافیک

منبع ترافیک وب سایت شما بر ارزش EPMV با Ezoic تأثیر می گذارد. کشورهایی مانند ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا بالاترین ارزش EPMV را برای هر بازدید پرداخت می کنند. با این حال، کشورهایی مانند هند، پاکستان و بنگلادش کمترین مقدار EPMV را دارند.

همانطور که در تصویر زیر می بینید، EPMV برای بازدیدکنندگان از ایالات متحده برای این وب سایت نمونه 59.21 دلار است، در حالی که EPMV برای بازدیدکنندگان از هند 10.44 دلار است. بنابراین، ناشر وب سایت از جذب کاربران بیشتری از ایالات متحده نسبت به هند برای افزایش میانگین EMPV با Ezoic سود می برد. از طرف دیگر، ناشر ممکن است محتوای بیشتری را منتشر کند که بازدیدکنندگانی را از بریتانیا یا اتریش، که کشورهای پردرآمد با EPMV 61.96 تا 64.79 دلار نیز به خود جذب می‌کنند، جذب کند.

Ezoic برای 1000 بازدید برای نمونه موقعیت مکانی هزینه می پردازد

زمان سال

در برخی موارد، زمان سال بر درآمد وب سایتی که از شبکه تبلیغاتی Ezoic استفاده می کند تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، وب سایتی که بر موضوع تهویه مطبوع تمرکز دارد معمولاً در ماه های تابستان برای هر بازدیدکننده درآمد بیشتری و در ماه های زمستان درآمد کمتری دارد.

سه ماهه تبلیغات همچنین بر میزان دستمزد شما به ازای هر 1000 بازدیدکننده با Ezoic تأثیر می گذارد. به طور میانگین، سه ماهه اول (ژانویه، فوریه، مارس) و سه ماهه سوم (ژوئیه، آگوست، سپتامبر) کمترین فصل پرداخت را دارند، در حالی که سه ماهه دوم (آوریل، می، ژوئن) و سه ماهه چهارم (اکتبر، نوامبر، دسامبر) پردرآمدترین فصل‌ها هستند. هر صنعت

نرخ ترک تحصیل

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از EPMV به جای RPM (اندازه گیری درآمد در هر مایل) برای اندازه گیری کل درآمد به ازای هر 1000 بازدیدکننده از Ezoic این است که نرخ انصراف از وب سایت را در نظر می گیرد.

طبق گفته Ezoic، “EPMV به طور خودکار تاثیر تبلیغات شما را بر میزان حذف و بازدید از صفحه در نظر می گیرد.” تبلیغات مزاحم تر. اما این بهبود در RPM ممکن است به قیمت افزایش نرخ ترک تحصیل باشد، به این معنی که کاربران از این تجربه ناراضی هستند و وب سایت شما را ترک می کنند.

به عبارت دیگر، می توانید RPM خود را از 5 دلار به 10 دلار افزایش دهید، اما اگر نرخ انصراف 50 درصد افزایش یابد و میانگین نرخ بازدید از صفحه شما از 2 به 1 کاهش یابد، آنگاه مقدار RPM بالاتر اهمیتی نخواهد داشت. زیرا تعداد کمتری وجود دارد. افرادی که برای دیدن تبلیغات در وب سایت شما می مانند.

صفحات جلسه بازدید شده است

همانطور که قبلا ذکر شد، میانگین تعداد صفحات بازدید شده در هر جلسه نیز بر درآمد Ezoic شما به ازای هر 1000 بازدیدکننده تأثیر می گذارد. هدف هر وب سایتی باید افزایش تعداد کل صفحات مشاهده شده به ازای هر بازدیدکننده با هر جلسه باشد.

به عنوان مثال، وب سایتی که به طور متوسط ​​3 صفحه در هر جلسه برای هر کاربر بازدید می کند، معمولاً با Ezoic نسبت به وب سایتی که فقط 1 صفحه به ازای هر بازدید کننده ارائه می دهد، درآمد بیشتری کسب می کند.

ضبط Ezoic Premium

Ezoic دارای یک برنامه Premium است که به اعضای خود اجازه می دهد به تبلیغات با پرداخت بالاتر دسترسی داشته باشند. این بدان معنی است که میانگین EPMV برای هر 1000 بازدید برای هر وب سایتی که بخشی از Ezoic Premium است افزایش می یابد.

می توانید بررسی کامل من از Ezoic Premium را بخوانید تا جزئیات بیشتری در مورد آن بدست آورید. اما به طور کلی، هرچه از طریق Ezoic به عنوان یک شریک برتر درآمد بیشتری کسب کنید، درآمد شما برای هر بازدیدکننده ای که به وب سایت می آید افزایش می یابد. به عنوان مثال، قبل از اینکه SEO Chatter بخشی از برنامه Premium باشد، میانگین سود بازدیدکنندگان حدود 0.02 دلار بود. پس از پیوستن به برنامه، این درآمدها به طور متوسط ​​به 0.03 دلار یا 30 دلار EPMV افزایش یافت.

اگر از ایده استفاده از Ezoic برای کسب درآمد از وب سایت خود خوشتان می آید، از شما دعوت می کنم از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا برای شروع امروز استفاده کنید.

از ماشین حساب Ezoic برای تخمین برد خود در هر 1000 بازدید استفاده کنید

با استفاده از ماشین حساب EPMV Ezoic می توانید تخمین سریعی از ارزش EPMV در وب سایت خود برای 1000 بازدید دریافت کنید. با این حال، باید تعداد دقیق جلسات برای هر نوع دستگاه (رومیزی، موبایل، و تبلت) و همچنین درآمد فعلی تبلیغات برای آن منابع ترافیک را بدانید تا محاسبه انجام شود.

وقتی آزمایش ماشین حساب را تمام کردید، از شما دعوت می کنم از پیوند وابسته به Ezoic من در اینجا برای ثبت نام آنلاین استفاده کنید تا بتوانید از امروز شروع به کسب درآمد از وب سایت خود کنید.

مبلغی که Ezoic برای 1000 بازدید می پردازد خلاصه

امیدوارم از این راهنمای در مورد اینکه Ezoic برای 1000 بازدید چقدر می پردازد لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، Ezoic برای هر وب سایت منتشر شده، بسته به عوامل مختلفی مانند جایگاه وب سایت، تعداد تبلیغات نمایش داده شده، مکان ترافیک، زمان سال، نرخ ترک تحصیل، صفحات بازدید بازدید شده از جلسه و ثبت نام Ezoic Premium، مبلغ متفاوتی می پردازد. بنابراین، برای به دست آوردن یک تخمین دقیق از مبلغی که Ezoic به ازای هر هزار بازدیدکننده از وب سایت شما پرداخت می کند، باید خودتان آن را امتحان کنید.

نشریه Ezoic برای 1000 بازدید چقدر می پردازد؟ (پاسخ) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.