منو سایت

آیا ایزویک قابل اعتماد است؟ (بازرسی پرواز با مدرک)

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو
آیا ایزویک قابل اعتماد است؟ (بازرسی پرواز با مدرک)

با تعجب “آیا او در Ezoic قابل اعتماد است؟”

اگر چنین است، در این پست متوجه خواهید شد که Ezoic چقدر مشروع است.

هدف در اینجا پاسخ به تمام سوالات شما در مورد قابلیت اطمینان Ezoic است تا بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد استفاده از این شرکت برای نمایش تبلیغات در وب سایت خود بگیرید.

در زیر می آموزید که Ezoic به عنوان یک شرکت چقدر خوب است، لیستی از رتبه بندی ها و بررسی ها را از ناشران فعلی و کارکنان وب سایت دریافت می کنید و نمونه هایی از درآمد و درآمد ماهانه را در سایت مشاهده می کنید که مدرک پرداخت را ارائه می دهد.

آیا او در ازوئیک اعتماد دارد؟

آیا ایزویک قابل اعتماد است؟

Ezoic یک شرکت قابل اعتماد و قانونی است. Ezoic فقط با تبلیغ‌کنندگان واجد شرایط و ناشران وب‌سایت مورد اعتماد کار می‌کند تا دسترسی به فناوری نوآورانه خود را فراهم کند، که کیفیت تبلیغات نمایشی را که در وب‌سایت‌ها ظاهر می‌شوند بهبود می‌بخشد.

یکی از جنبه های کلیدی که Ezoic را به یک شرکت شراکت صادق تبدیل می کند، عملکرد آژانس تبلیغاتی آنها است. با تبلیغات، Ezoic به شما این امکان را می دهد که هر تعداد شبکه تبلیغاتی را به حساب خود متصل کنید تا همه آنها بتوانند برای موجودی شما رقابت کنند. این بدان معناست که شما همیشه بهترین معامله و بالاترین درآمد را برای هر تبلیغ نمایش داده شده در وب سایت خود دریافت خواهید کرد. در برخی موارد، شما می توانید افزایش درآمد 50-100٪ یا بیشتر را مشاهده کنید.

علاوه بر این، Ezoic همیشه به ناشران در وب سایت های خود هر ماه به موقع پرداخت می کند و پرداخت ها مستقیماً از طریق Paypal انجام می شود.

این شرکت همچنین جلسات آموزشی آنلاین مختلفی را در طول سال ارائه می‌کند تا به اعضای خود کمک کند تا مکان‌های تبلیغاتی خود را برای افزایش درآمد با پلتفرم Ezoic بهینه کنند.

اگر عضو Ezoic Premium هستید، Ezoic حتی فراتر می رود تا اعتماد شما را جلب کند و به شما کمک کند با وب سایت خود درآمد بیشتری کسب کنید. این صفحه بررسی Ezoic Premium را ببینید تا در مورد مزایای ناشر Ezoic Premium بودن بیشتر بدانید.

به عنوان یک شرکت، Ezoic دارای رتبه بندی عمومی زیر است:

 • امتیاز Trustpilot 3.9 از 5.
 • امتیاز تروسترادیوس 8.6 از 10 است.
 • امتیاز Glassdoor 4.4 از 5.
 • 84 درصد از کاربران Glassdoor نیز Ezoic را به دوستان خود توصیه می کنند.
 • G2 امتیاز 4.2 از 5 را کسب می کند.
 • امتیاز برای بررسی فیس بوک از 4 از 5.

ایزویک چقدر خوب است؟

Ezoic دارای تعداد زیادی رتبه بندی و بررسی خوب با ناشران وب سایت بسیار راضی است. از نظر درآمد، Ezoic در مقایسه با سایر گزینه ها مانند Adsense، Mediavine و Adthrive گزینه خوبی برای تبلیغات برنامه است.

چیزی که استفاده از Ezoic را بسیار خوب می کند این است که دسترسی به هزاران شبکه تبلیغاتی، صرافی ها و شرکای تبلیغاتی را فراهم می کند تا به شما کمک کند تا از وب سایت خود به بهترین شکل درآمد کسب کنید.

این منابع زیر را بررسی کنید تا در مورد اینکه چرا بسیاری از افراد مانند Ezoic مانند یک شرکت هستند بیشتر بدانید:

 • بررسی های Ezoic از سراسر وب
 • نمایه های ناشر Ezoic
 • بررسی Ezoic Glassdoor

همچنین قابل ذکر است که Ezoic برنامه های مختلفی برای رفع نیازهای هر ناشر وب سایت بدون توجه به میزان ترافیک ماهانه دارد. برخلاف Mediavine و Adthrive که نیازهای ترافیکی ماهانه سایت بین 50000 تا 100000 بازدید دارند، Ezoic حتی به ناشران جدید وب سایت اجازه می دهد بدون حداقل آستانه ترافیک ماهانه به شبکه خود دسترسی داشته باشند.

در اینجا فرصت هایی است که Ezoic برای ناشران وب سایت برای مشارکت با این شرکت دارد:

 • اصول اولیه: بدون نیاز به ترافیک. جایگزین بهتری برای Adsense.
 • اکنون دسترسی داشته باشید: <10000 بازدید ماهانه از صفحه
 • سطوح:> 10000 بازدید ماهانه

چقدر از Ezoic درآمد دارید؟

شما می توانید تا 10-40 دلار در هر 1000 بازدید صفحه از Ezoic درآمد کسب کنید. مجموع درآمدی که از Ezoic به دست می آورید به ترافیک جستجوی ماهانه سایت شما و تعداد تبلیغات نمایش داده شده به آن بازدیدکنندگان بستگی دارد.

این مقاله دیگر در مورد اینکه Ezoic به ازای هر 1000 بازدید چقدر می پردازد را بخوانید تا پاسخ دقیق تری به این سوال برای وب سایت خود دریافت کنید.

در زیر نمونه‌ای از داشبورد مدیریت سود Ezoic آمده است، بنابراین می‌توانید گواهی پرداخت برای شفافیت شرکت شما با توزیع درآمد خود بین شرکای تبلیغاتی کارگزاری، شرکای تبلیغاتی Ezoic و شرکای تبلیغاتی ممتاز را مشاهده کنید.

گواهی پرداخت Ezoic

Ezoic یک خلاصه قابل اعتماد است

امیدوارم از این راهنما که به سوال در مورد قابلیت اطمینان Ezoic پاسخ داده است، لذت برده باشید.

همانطور که کشف کردید، Ezoic یک شرکت قانونی با تجربه اثبات شده موفقیت با ناشران وب سایت است. اگر به فکر شراکت با Ezoic برای تبلیغات برنامه هستید، از قبل می دانید که این کسب و کار چقدر در بازار معتبر است، که می تواند به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کند.

انتشارات آیا در Ezoic قابل اعتماد است؟ (بازبینی قانونی با اثبات) اولین بار در SEO Chatter ظاهر شد.