منو سایت

  • خانه
  • آموزش سئو
  • آموزش کامل ابزارهای SPYFU ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی رقبا

آموزش کامل ابزارهای SPYFU ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی رقبا

 تاریخ انتشار :
/
  آموزش سئو

نحوه تحقیق در مورد کلمات کلیدی در فرآیند سئو بسیار مهم است و از حساس ترین مراحل سئو یک وب سایت محسوب می شود. اگر در این مرحله بهترین کلمات کلیدی را برای رتبه بندی سایت خود انتخاب کرده اید، ممکن است شانس حضور داشته باشید Google Home آن را داشته باشید. اما اگر در جستجوی بهترین کلمات کلیدی اشتباه کنید، قطعا زمان زیادی طول می کشد تا در بین هزاران سایت رقیب رتبه خوبی کسب کنید و کلمات را به سختی پیدا کنید.

بیشتر اوقات وقتی از خود می پرسیم چگونه کلمات کلیدی مناسب برای سایت خود انتخاب کنم ما ابتدا به سراغ فرضیات خودمان می رویم که اغلب سخت ترین کلمات مانند خرید گوشی هستند و اصرار داریم که هر چه زودتر با چنین کلماتی رتبه بندی کنیم.

پس از انتخاب از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی، مانند ابزار برنامه ریزی کلمات کلیدی گوگل،ابزار کلمه کلیدی و کلید واژه یاب سختی آنها و میزان جستجوهای ماهانه را اندازه گیری می کنیم و کار را شروع می کنیم. اما در مورد سکه، نحوه انتخاب کلمات کلیدی در سئو چیز دیگری است.

قبل از شروع، باید به سایت افرادی که در زمینه ما کار می کنند نگاهی بیندازیم و ببینیم رقبا روی چه کلماتی تمرکز کرده اند، چه رتبه ای دارند و از چه کلمات کلیدی بیشترین اطلاعات را دریافت می کنند. با پاسخ به چنین سوالاتی می توانیم به راحتی بهترین لیست کلمات کلیدی سایت خود را گردآوری کنیم و بدانیم در طول زمان چه کلماتی اضافه خواهند شد. Google Home برسیم.

یادگیری تحقیق در مورد کلمات کلیدی رقبا با ابزارهای معمولی که در بالا ذکر شد امکان پذیر نیست و باید باشد ابزارهای سئو رایگان از آن برای جستجوی کلمات کلیدی در یک سایت رقیب استفاده کنید.

آموزش تحقیق کلمات کلیدی رقبا در ابزار SPYFU

SpyFu ابزار تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی به عنوان یکی از ابزارهای تحلیل رقباتنظیم. زمانی که می خواهید موقعیت و رتبه سایت های رقیب را با کلمات کلیدی خاص یا در مقایسه با سایت خود بررسی کنید، این ابزار می تواند به شما کمک زیادی کند. ابزار تجزیه و تحلیل رقبا spyfu کاملا رایگان است و به دو صورت می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از این ابزار دریافت کنید.

در اولین ویژگی این ابزار باید به این نکته اشاره کنیم که می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در سایت جستجو کنید تا بتوانید نتایج را در سایر وب سایت ها مشاهده کنید، اما در نظر داشته باشید که این ابزار تا کنون از زبان فارسی پشتیبانی بسیار خوبی داشته است. نه، و شما می توانید از آمار تصویری که ارائه می دهد نتیجه گیری کنید.

همچنین می توانید آدرس سایت خود یا هر سایت دیگری را که می خواهید وارد کنید و گزارش کاملی از رتبه سایت بر اساس کلمه کلیدی دریافت کنید و رتبه سایت را با سایر رقبا بر اساس کلمه کلیدی مقایسه کنید. یکی از ویژگی های ابزار رایگان spyFu در اینجا می توانید متوجه شوید که سایت شما یا سایت رقبا از نظر کلمات کلیدی چه تغییری کرده است. بنابراین می توانید ببینید که چگونه سایت شما یا سایت رقیب شما در رتبه بندی کلمات کلیدی خاص کاهش یا افزایش یافته است.

از جمله محدودیت ها ابزار تحقیق کلمات کلیدی SpyFu یعنی اطلاعات دقیقی از تعداد جستجوی کلمات کلیدی نشان نمی دهد و داده های به دست آمده در این ابزار به صورت ماهانه ارائه می شود. همچنین اگر می خواهید چندین سایت را با هم آنالیز و مشاهده کنید باید با ایجاد حساب کاربری این کار را انجام دهید.

توصیه می شود اگر می خواهید بهترین کلمات کلیدی در سئو را پیدا کنید، حتما مقاله را بخوانید راهنمای تحقیق کلمات کلیدی ما را در ویکی دمی بخوانید.

آموزش تصویری ابزار تحقیق کلمات کلیدی SPYFU

نحوه کار با ابزار SPYFU را بیاموزید

به طور کلی ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی spyfu به بخش های اصلی زیر تقسیم می شوند:

  • مقایسه وب سایت
  • بخش تاریخچه کلمات کلیدی
  • بخش تاریخچه ثبت دامنه
  • برگه کلمات کلیدی مرتبط

در این آموزش به بررسی بررسی می پردازیم ابزار Spyfu کاربردهای این ابزار را به تفصیل بررسی می کنیم و هر کدام را به تفصیل توضیح می دهیم. به عنوان مثال، سایت WikiDemi برای بررسی و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی ما انتخاب کردیم.

برای شروع، کافی است URL سایتی را که می خواهید بررسی کنید در نوار جستجو وارد کنید تا یک نمای کلی از تجزیه و تحلیل آن URL دریافت کنید.

 

تجزیه و تحلیل سایت با ابزار spyfu

 

اولین اطلاعاتی که پس از وارد کردن آدرس مورد نظر دریافت خواهید کرد، اطلاعات کلی در مورد وضعیت کلمات کلیدی، وضعیت کلیک ماهانه، مقایسه ترافیک جستجوی ارگانیک با ترافیک گوگل ادوردز است. هنگامی که در سایت اسکرول می کنید، با توجه به تقسیم بندی های ستون سمت چپ سایت، اطلاعات متفاوتی دریافت خواهید کرد.

 

ابزار تحقیق کلمات کلیدی Spyfu

 

در این بخش می توانید تعداد کلمات کلیدی که به آنها ارتقا پیدا کرده اید را مشاهده کنید. همچنین می توانید بررسی کنید که آیا رتبه خود را در یک کلمه کلیدی خاص از دست داده اید یا خیر.

 

ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی با spyfu

 

این بخش ابزارهای سایت هایی را نشان می دهد که از نظر ترافیک ارگانیک در تعدادی از کلمات کلیدی همپوشانی یا همپوشانی دارند. علاوه بر این، اگر می خواهید هر یک از این سایت ها را بیشتر بررسی کنید، می توانید برای تجزیه و تحلیل روی هر یک از آنها کلیک کنید.

 

ابزاری برای یافتن کلمات کلیدی رقبا با سایت spyfu

 

در این بخش می‌توانید سهم هر یک از سایت‌هایی را که در قسمت قبل به عنوان رقیب شناسایی کرده‌اید، برای کلمات کلیدی رتبه‌بندی شده در نمودار دایره‌ای مشاهده کنید. به عبارت دیگر، سهم بازار کلمات کلیدی سایت شما و دو مورد از یک سایت رقیب را نشان می دهد.

در پایین نمودار می توانید تعداد کل کلمات کلیدی (All Keywords) که هر سه سایت رتبه بندی کرده اند را مشاهده کنید. همچنین تعداد کل کلمات کلیدی بین این 3 سایت و تعداد کلمات کلیدی که سایت شما در آنها رتبه بندی نشده است (کلید کلیدی گم شده) اما رقبا رتبه بندی شده اند را مشاهده کنید.

 

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی با spyfu

 

بخش TOP KEY WORDS و TOP PAGES

آماری که ما در این دو بخش داریم ابزار تجزیه و تحلیل SpyFu ما 5 مورد از بهترین کلمات کلیدی و صفحات سایت را که در کادر جستجو وارد کرده ایم دریافت می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از معیارها، می توانید بر روی بررسی نیز کلیک کنید.

(طبق داده های دریافتی، آمار این قسمت با آمار واقعی سایت یکسان نیست)

مجموعه ای از تغییرات رتبه کلید واژه، از جمله ویژگی های منحصر به فرد را دریافت کنید ابزار تجزیه و تحلیل سایت SpyFu و با توجه به عکس افزایش و کاهش رتبه کلیدواژه های به دست آمده را در نمودار مشاهده می کنید.

 

با ابزار spyfu در مورد کلمات کلیدی رقبا تحقیق کنید

 

و قسمت آخر این ابزار به سایت هایی اختصاص دارد که حداقل یک بار دامنه مورد نظر را از این سایت ها دریافت کرده اند.

 

کلمات کلیدی در سئو را با ابزار spyfu پیدا کنید

 

از اینکه تا پایان آموزش همراه ما بودید سپاسگزاریم. اگر سوال یا ابهامی در مورد نحوه استفاده از ابزار spyfu دارید، حتما در قسمت نظرات همین صفحه نظر خود را بنویسید.

آموزش کامل ابزارهای SPYFU ابزارهای رقابتی تحقیق کلمات کلیدی برای اولین بار در ویکی دمی. به نظر می رسد.